Menu

Netflix konečně v Česku! Kolik stojí a jak vypadá Android aplikace? (aktualizováno)

O oblíbenosti seriálů a filmů streamující služby Netflix není v zahraničí pochyb. Chytrá služba postupně vytlačuje klasickou televizi a posledních pár let nabírá na síle, které významně přidávají i oceňované seriály z vlastní produkce. Jak aplikaci Netflix zprovoznit ve smartphonu nebo přes Chromecast bylo mezi našimi čtenáři velmi diskutované téma a i Svět Androida přiložil ruku k dílu svým návodem. Ten ale naštěstí už není potřeba – Netflix je totiž nyní vůbec prvně dostupný i v České republice, stejně jako v dalších 100 nových zemí. Kolik stojí a jak vypadá aplikace?

Netflix konečně v Česku: Sledujte seriály, filmy i dokumenty na vašem Androidu

Netflix si bezesporu svůj zástup českých fanoušků získá poměrně rychle – a to i přesto, že se českých titulků nebo nedejbože tuzemského dabingu aspoň zatím nedočkáme. Pro spoustu lidí, zejména pak pro mladší generaci, by však neměl být problém známé seriály či filmové tituly přelouskat i s anglickými titulky, případně při sledování v prohlížeči využít jedno z nabízených rozšíření pro vámi ručně nahrané titulky. Samotný obsah videotéky je opravdu pestrý, ačkoli oproti té americké výrazně strádá kvůli právům.
netflix

Cena balíčků

Netflix nabídne hned tři placené balíčky. Ve všech na vás čeká stejný obsah, rozdíl je však ve streamovací kvalitě a také počtu zařízení, které mohou obsah sledovat současně.

  • Cena 215 korun/měsíc: základní rozlišení, pouze 1 aktivní streamovací zařízení
  • Cena 270 korun/měsíc: HD rozlišení, 2 streamovací zařízení současně
  • Cena 324 korun/měsíc: Ultra HD i HD rozlišení, 4 streamovací zařízení současně

První měsíc zdarma (aktualizováno)

Netflix dává možnost všem uživatelům službu vyzkoušet, ještě než utratíte jedinou korunu. První měsíc používání je totiž zdarma. Stačí objednat jeden z vybraných balíčů a podobně jako u jiných streamovacích služeb dojde k odečtení z účtu až po zmíněném měsíci. Je tedy na vás, zda během této doby předplatné zrušíte, nebo budete platit dále.

Spolehlivá Android aplikace

Android aplikace Netflix je bezplatná a nabídne jednoduché rozhraní i sledování bez pádů. Hlavní obrazovka se skládá z doporučených titulů a právě populárního obsahu, nic víc už nepřekáží. Zkrátka kliknout a sledovat. Nezapomeňte si v nastavení změnit sledování pouze na Wi-Fi připojení.

Oblíbenou originální sérii Netflixu House of Cards budete hledat marně

Oblíbený a vyhledávaný seriál House of Cards, na který má Netflix exkluzivitu, však paradoxně na české verzi Netflixu budete hledat marně. Dlouho před spuštěním odkoupila práva na seriál Česká televize a prozatím v Čechách může House of Cards vysílat pouze ona.

Netflix
Netflix
Vývojář: Netflix, Inc.
Cena: Zdarma+

Komentáře

Dychov15

7.1.2016 9:07

Nedostupnost house of cards působí jako hodně špatný vtip. Ale stejně vyzkouším.

CaSual51

z aplikace
7.1.2016 9:38

Ak to bude v cz alebo sk tak potom zatial nie

Bruk

7.1.2016 9:40

Někde jsem četl, že je služba na první měsíc zdarma. Doporučuji redakci informaci ověřit a případně do článku doplnit ;-)

Bruk

7.1.2016 9:43

Ještě upřesním:
“Dobrou zprávou je, že si všichni můžete vyzkoušet první měsíc zdarma a ověřit si tak, zda vám služba vyhovuje a zda by později stála za pravidelnou měsíční platbu. Abyste měsíční předplatné zdarma mohli využít, musíte si předplatit jeden ze tří zmíněných balíčků. Zaplatit můžete později buďto kreditní či debetní kartou nebo PayPalem.”

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 1

7.1.2016 9:51

Bruk
Moc děkujeme za upozornění. Informaci ověříme a doplníme. :)

EDIT: Doplněno.

TracThorr

TracThorr 0

7.1.2016 10:32

No, je to pěkný, že nabízej první měsíc zadarmo, ale po kliknutí na tuhle nabídku začne registrační proces, v jehož druhým kroku je nastrčenej takovej trochu voser v tom, že chtěj znát číslo vaší karty nebo PayPal, a to ste zatim neviděli jedinou vteřinu jakýhokoli pořadu.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 1

z aplikace
7.1.2016 12:11

TracThorr
Bohužel standardní postup. Takhle funguje i Google Music, Spotify apod. Člověk Holt musí pak myslet na včasné zrušení služby, aby neplatil po měsíci.

Bugi

z aplikace
7.1.2016 12:48

Tak to je kec. Ve Spotify jsem si vyzkoušel měsíc Premium účtu bez zadání čísla karty, nebo PayPal účtu a po jeho vypršení mi nabídli 3 měsíce za necelé Euro. A to jsem ze začátku zkoušel Spotify pár dní jen tak a fungovalo to.
Na Netflix jsem zvědavý.

Smates

smates -1

7.1.2016 13:18

Pokud u vseho nebudou minimalne titulky tak je to pro me k nicemu i zadarmo.

Game

z aplikace
7.1.2016 14:49

Bez titulků k ničemu.

Orbit09

7.1.2016 15:08

Bugi: Jak se vám povedl prémium na měsíc ve Spotify bez zadání karty?

Stileth

Stileth 0

z aplikace
7.1.2016 15:27

Po spuštění Spotify u nás to šlo, ale teď už zřejmě ne..

Game

z aplikace
7.1.2016 16:59

Není pravda, teď sem ho zakládal a žádné číslo karty to po mě nechtěli (Spotify myslím)

Zdenpok 20

Zdenpok 20 0

z aplikace
7.1.2016 17:43

A máš prémium? já musel dát taky kartu

duffi

7.1.2016 18:10

u mě vyhrává Kodi.

Game

z aplikace
7.1.2016 19:42

Měl sem premium na 7dni zdarma.

Liborse

Libor Šedivý 0

23.1.2016 9:55

Tak vzhledem k absenci českého dabingu a nedostupnosti nativní aplikace pro Panasonic Viera televizi, tomu zatím nedám šanci. Už i na Google Filmech jsou některé pořady s českým dabingem (hmmm, Hvězdné války :-) ) a mohu používat na více přístrojích. Nevím, hledám kvalitní ČESKOU streamovací službu, ale nedaří se mi nic najít. Leda voyo, ale ty braky, co tam mají, nic moc no… A pak se někteří diví, jak lidi stahují ze serverů, které to nabízejí zdarma… Smutné. Za dabingem si stojím, já prostě nestíhám překládat a prznit titulky si filmy nenechám. Český dabing je velmi kvalitní a tak oželím kvalitní původní zvuk. Fakt, bez dabingu opravdu ne. Psanou angličtinu překládám velmi rychle, ale ta mluvená mi nejde.

RSS (komentáře k článku)