Menu

Inspirace: Dejte návrhům šmrnc a vyhrajte Samsung Galaxy S III

Jako návštěvníci našeho portálu jste si nemohli nevšimnout, že právě probíhá čtenářská soutěž, ve které rozdáváme špičkové telefony Samsung. K účasti v soutěži přitom stačí přeměnit vtipnou a originální myšlenku na potisk trička a přenést ji do návrhu, který bude poté sbírat hlasy od čtenářů. Autor návrhu s největším počtem hlasů si od nás odnese čtyřjádrové monstrum Samsung Galaxy S III, ani další příčky “na bedně” však nebudou bez cen. Soutěž začala již na začátku týdne, přesto máte stále spoustu času se zapojit. Neváhejte, vytvořte originální návrh trika s androidí tématikou, pošlete nám ho a vyhrajte Samsung Galaxy S III!

Na konci tohoto článku najdete několik návrhů, které jsme pro Vás připravili v redakci. Tyto návrhy se nebudou účastnit hlasování a slouží jen jako múza na podporu Vaší kreativity.

Stručné informace o soutěži

Hlavní zbraní v soutěži je originální myšlenka, kterou musíte přeměnit na návrh potisku trička. Jak postupovat Vám prozradí náš návod, hotové návrhy je poté nutno zaslat na soutěžní email a svému návrhu dát také hlas. Soutěž byla spuštěna v pondělí (14. 5. 2012), přesně týden po spuštění (21. 5. 2012) budou na našem webu odkryty první zaslané návrhy a spuštěno hlasování. Soutěž však trvá celý měsíc (do 14. 6. 2012) a v průběhu soutěže můžete kdykoliv zasílat své návrhy.

Celé znění soutěže a pravidel naleznete zde.

Co můžete v soutěži vyhrát?

1. místo – Samsung Galaxy S III

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

2. místo Samsung Galaxy S II

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

3. místo Samsung Galaxy Xcover

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Inspirace od redaktorů Svět Androida

Do redakce nám již dorazila spousta návrhů, za které moc a moc děkujeme a těšíme se na jejich pondělní uveřejnění. Nemohli jsme si však nevšimnout, že velká část zaslaných soutěžních materiálů se opírá o věčný souboj mezi Androidem a konkurenčím systémem iOS od firmy Apple. To sice není v rozporu s pravidly a některé návrhy skutečně stojí za to, přesto bychom byli v redakci rádi, kdybyste se pokusili do svých návrhů přenést i nenásilné a vtipné prvky, které by neobsahovaly jablečné plody :). Co byste řekli třeba spojení piva a Androidu? Že to nejde? :)

Originálních návrhů lze vymyslet samozřejmě spousta a výsledkem by mělo být tričko, které se nebude stydět nosit žádný uživatel systému Android. Vyjádřete tak svůj názor na tento mobilní systém a ukažte to světu!

Dosud jste nezaslali žádný návrh? Ihned to napravte! Poslali jste zatím jen jeden? Pošlete další tři! Počet zaslaných návrhů není ničím omezen a vyhrát může skutečně každý a možnost získat Samsung Galaxy S III neroste jen tak na stromě. Neváhejte a soutěžte s portálem Svět Androida a společností Samsung!

 

Komentáře

tomnejeschleba

tomnejeschleba

19.5.2012 16:18

Jak je to s tím gradientem? Smí se teda používat nebo ne? V pravidlech je zakázaný a na návrhu je pivo, kde je velká škála barev, gradient a nepředpokládám, že to je ve vektorech :)

mozno

mozno

19.5.2012 17:26

mozno poviem blbost, ale ten gradient ma len 1 farbu a po stranach ma znizenu priehladnost, tzn je tam len ta zlta a orandzova farba

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

19.5.2012 18:38

tomnejeschleba:
Přechody mezi barvami jsou povoleny, ale každý přechod je brán jako další barva. V článku je uvedeno, že tyto návrhy jsou pouze pro rozproudění kreativity, takže je nezkoumejte tak detailně :). Vaše návrhy musí obsahovat pouze vektory, ale zrovna u piva to asi problém nebude :).

Martin

Martin

20.5.2012 17:18

dufam, ze navrhy kde bude logo applu neprejdu do hlasovania… logo nieje volne siritelne… takze porusuje pravidla sutaze…

Samot

Samot

20.5.2012 18:28

A jak to bude s vyhodnocením? Budou se počítat hlasy za celou dobu soutěžního měsíce, nebo jen za určité období, tak aby nebyli nezvýhodnění, ti co pošlou návrh později?

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 20

21.5.2012 10:04

Samot
Za celé období, a proto je do určité míry důležité zaslat návrh co nejdříve.

.:M@rt!n:.

.:M@rt!n:.

21.5.2012 10:54

Kdy tedy budou návrhy zveřejněny? Dnes nebo až ve čtvrtek?

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 20

21.5.2012 10:56

.:M@rt!n:.
Dnes, stále zpracováváme nové návrhy, kterých je skutečně mnoho.

XeronCZE

XeronCZE 0

21.5.2012 11:33

Já vím že je to blbá otázka, ale v kolik tak myslíte že to bude zveřejněno?

Dexter

Dexter

21.5.2012 17:22

Mám dotaz.
Napsaly jste mi na mail že bude publikování urychleno tím, že zašlu náhled. To platí jen pro nové návrhy, nebo mám odeslat i náhledy už odeslaných návrhů? Stačí poslat výstřižek celého trička ?

Daniel Jahôdka

21.5.2012 19:10

mne nikto na mail zatial neodpovedal :/

RSS (komentáře k článku)