Motorola přišla o šéfa designu. Projeví se to i v Lenovu?

Jim Wicks – motorola – náhleďák

Jim Wicks, senior vicepresident “designu spotřebitelských zkušeností” (consumer experience design), opouští po patnácti letech společnost Motorola, ve které 12 let působil jako šéf designového týmu. Právě jeho tým má za sebou ty nejúspěšnější kousky, v čele s Motorolou Razr V3.

Motorola již má nového šéfa pro design

Wicks opouští firmu jen krátce poté, co společnost Lenovo, vlastnící Motorolu, oznámila zatím svůj poslední vlajkový model Moto Z. Je to jen náhoda? Nebo si to takto plánoval již déle? Wicks každopádně opouští firmu dobrovolně a nově bude od července působit na Northwesternské univerzitě, fakultě Segal Design Institute.

Jim Wicks - Motorola

Wicksovu roli ve společnosti Motorola zastoupí Ruben Castano, který již ve společnosti působí také dlouhou dobu, od roku 2005. Otázkou ale zůstává, kam všechny ty změny známou značku dostanou. Již na začátku letošního roku opustil Motorolu její prezident, Rick Osterloh, aby se mohl stát šéfem hardwarových projektů v samotném Googlu. Přinesou Motorole noví šéfové zašlou slávu? Budou schopni postarat se o konkurenci? Nezbývá, než čekat, kam se celá Motorola pohne, či kam ji vlastnící Lenovo pustí.

Zdroj: androicentral.com.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)