Hodinky Motorola Moto 360 jdou do prodeje s kovovým páskem

Motorola Moto 360 kovový pásek

Chytré hodinky Motorola Moto 360 jsou v prodeji již nějaký ten pátek a během té doby stihly upoutat pozornost mnoha lidí. Prodej je bohužel omezen pouze pro některé země a u nás v České republice je nekoupíte. Pokud se ale chystáte do ciziny a hodinky si plánujete pořídit, tak nyní zbystřete. Společnost Motorola je totiž začala nabízet i s kovovým páskem.

Motorola Moto 360 kovový pásek

Na internetových stránkách Motorola.com jsou nově dostupné hodinky Moto 360 s kovovým páskem, a to v černé a stříbrné variantě. Cena byla stanovena na 299 dolarů (6 400 Kč), což je v porovnání s koženým páskem o 50 dolarů více. V tento okamžik prodej probíhá pouze v USA, kovové pásky by se však mohly již velmi brzy dostat i do Evropy. Místní cena bude pravděpodobně 299 euro (8 200 Kč).

Kromě nových pásků byla také představena zlatá varianta, která dostala cenovku 329 dolarů (7 100 Kč)/329 euro (9 050 Kč). Dostupnost je plánována ke konci roku, bohužel nebylo upřesněno ve kterých zemích.

Motorola Moto 360 Gold

Hodinky se dále dočkaly několika nových ciferníků a aplikace Moto Body, která vám bude měřit vaše kroky a následně vypočítávat spálené kalorie.

Moto Body 1

Libí se vám hodinky Motorola Moto 360? Vyřešili jste problém se špatnou dostupností?

Zdroj: Motorola

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)