Microsoft OneDrive se také dočká aktualizace. Dostane nový design

microsoft onedrive novy design

S koncem mobilních Windows to vypadá, že se začíná blýskat na lepší časy u dvou zbylých operačních systémů. Microsoft pokračuje ve velkých aktualizacích svých aplikací, tentokrát se dostalo na službu Microsoft OneDrive. Ta obdrží nový a přehlednější vzhled.

Nového designu Microsoft OneDrive se nejprve dočká Android a iOS

Nový design se nejdříve dostane na Android a iOS. Aplikace bude mít nové uspořádání, které efektivněji využije obrazovku telefonů a tabletů. Například sdílení souborů bude díky novému uspořádání mnohem jednodušší. Dále samotný design bude více vycházet z aplikací Office 365.

microsoft onedrive aktualizace

Nově už také půjdou zobrazit náhledy u souborů bez nutnosti stažení. A to třeba u typů souborů PDF, RAW, nebo Illustrator. Dále se opět předělají ikony. Vývojáři oznámili, že se předělalo více než 4200 ikon, variací a velikostí, aby tak každé zařízení mělo stejně kvalitní ikonky v aplikaci.

Aktualizace bude k dispozici v následujících týdnech. Do konce roku by se pak změny měly projevit i ve webové verzi Microsoft OneDrive.

Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive

Která další aplikace či služba Microsoftu by si podle vás zasloužila aktualizaci?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)