Fotoaparát LG G4 si poradí i s horšími světelnými podmínkami

LG G4 fotoaparát

S blížícím se představením netrpělivě očekávaného LG G4, které má být nejnovější vlajkovou lodí společnosti, se o tomto modelu dozvídáme informace, mající za úkol jediné – navnadit nás na tiskovou konferenci pořádanou 28. dubna v Londýně, kde bude LG G4 konečně oficiálně představeno. Po oznámení nového rozhraní LG UX 4.0 se nyní dozvídáme první informace také o fotoaparátu.

LG G4 foto

LG G4 nabídne snímač o rozlišení 16 MPx a především objektiv se světelností f/1,8. Díky tomu má být fotoaparát LG G4, dle slov výrobce, schopen přijmout až o 80 % víc světla než ten v předchůdci – neboli v LG G3. Díky světelnosti objektivu by mohlo LG G4 pořizovat jedny z nejlepších fotografií za zhoršených světelných podmínek mezi smartphony. Hodnotou f/1,8 poráží například i Samsung Galaxy S6, který nabízí objektiv o (na poměry chytrých telefonů) také velmi slušné světelnosti f/1,9. Za vývojem fotoaparátu tentokrát stojí přímo LG respektive její divize LG Innotek. Ta je zodpovědná také za sekundární fotoaparát nad displejem LG G4, který nabídne rozlišení 8 MPx a “ultra-tenký filtr infračerveného světla”, díky němuž mají mít fotografie přirozenější a přesnější barvy.

LG G4 First Look

LG G4 First Look

Jak se na nové LG G4 těšíte? Věříte slibům výrobce ohledně obou fotoaparátů?

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)