Menu

LG G3: Podívejte se na parádní záběry z festivalu v Karlových Varech

Mobilní telefon LG G3 byl představen již nějaký ten pátek nazpět. Tento telefon nabídne kromě nekompromisního výkonu také velmi dobrý fotoaparát. Na ten se společnost LG mnohdy zaměřuje ve svých reklamních kampaních. Jedna z posledních reklamních kampaní na tuto tématiku proběhla na 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Zajímá vás, o co se jedná?

lg-g3 LG G3 (2)

Společnost LG nabízela v průběhu 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech možnost krátkého zapůjčení jejího TOP modelu mobilního telefonu LG G3. Každý zájemce si mohl tento telefon půjčit na několik hodin, mělo to však jednu podmínku. Musel s ním natočit několik krátkých soutěžních videí s tématikou “radost”. Celkem se sešlo 172 zájemců, kteří dohromady natočili více než 2000 různých videí. Z tohoto počtu vybrala speciální porota 40 finalistů, z nichž vzešlo 10 výherců. Ti si jako cenu odnesli vlajkovou loď LG G3.

Z výherních klipů bylo nakonec sestříháno jedno krátké video, na které se nyní máte možnost podívat. Pokud vás zajímá, co návštěvníci 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech natočili, tak neváhejte a podívejte se na video níže.

Video LG G3 Karlovy Vary

Byli jste v Karlových Varech na festivalu? Líbí se vám výsledné video? Recenzi zařízení naleznete zde.

Zdroj: Tisková zpráva

 

Komentáře

Lukáš

Lukáš

1.8.2014 20:19

Příště už do LG nejdu přešel jsem z S III na G3 a G3 se neustále hrozně přehřívá a systém žere polovinu z 3Gb RAMky. Je to dobrý mobil ale příště jdu do Samsungu Galaxy S6

max

max

1.8.2014 20:44

…pěkná chůjovina !!!

PowerfulCZ

z aplikace
1.8.2014 21:02

No a co, že žere polovinu RAMky? Ta RAMka je tam od toho, aby se využívala a ne aby byla prázdná. Android si sám řídí a uvolňuje RAM podle potřeby. Kdyby byla prázdná, tak bys klikl na cokoliv a trvalo by to 2 X déle než by se to načetlo a celkově by se prostředí sekalo.

AterCZ

z aplikace
1.8.2014 21:06

Zapojil jsem se, bohužel neúspěšně :D. Byla to sranda.

Xender

Xender 0

z aplikace
1.8.2014 21:46

já si do dnešního dne myslel že recenzi na G3 už jste udělali

Xender

Xender 0

z aplikace
1.8.2014 21:49

koukněte občas na to co vkládají na web za články vaší kolegové pane Mysliveček

petr.hodan13

1.8.2014 22:02

Také jsem byl na festivalu a telefon si vypůjčil a úspěšně!

Proc

Proc

1.8.2014 23:09

Poslední dobou se tady nepíše o ničem pořádným, samí krav….
Co novej Nex? Furt xiaomi ZTE a jiný čínský šmejdy
Proč mi nejde odeslat koment? Proč se nemužu podepsat jako majkl a svuj email který používam v smartphonu? Jste mi zakázali přístup sem psát? Proč????

petr.hodan13

1.8.2014 23:32

viz proc – já například ty, jak říkáš “čínský šmejdy” hodně sleduji, je to šance jít stáke s dobou pro méně finančně zaopatřené a pro ty co nechtěj vyhazovat velký peníze za značkové vlajkové telefony. Zřejmě se o Nexusu tedy moc nemluví tady když o něm nemluví ani Google. Vždycky tady najdu za den alespoň něco co mě zajímá, každý má v oblibě něco a všem vyhovět SvětAndroida nemůže. Ani se nedivím že nemůžeš psát komentáře, jestli že se vyjadřuješ takto. Toť k tobě vše.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

z aplikace
2.8.2014 8:48

Jak probíhalo samotné zapůjčení LG G3? Promo tým byl s vámi nebo jste telefon oproti “podpisu” dostali na určitou dobu na pořízení fotografií?

alf

alf

2.8.2014 9:46

Kdy už lidi pochopíte, že RAMka je od toho aby byla využitá a ne od toho abyste se dělali nad tím kolik jí máte volné. Navíc si ji android čistí sám tak nevím co pořád řešíte. Co máte z dejme tomu 1gb volné RAM? Naprosto nic… Když je plná, tak vím že k něčemu

petr.hodan13

2.8.2014 10:06

Zapůjčený a nabitý telefon jsme získali o proti podpisu na několika papírech a opsání údajů z OP. U stánku stáli 2 slečny a jeden chlap, telefonů LG G3 ta měli opravdu hafo. Telefon bylo ještě potřeba zarezervovat na webových stránkách LG dopředu. Dále jsem již odešel s LG G3 v ruce a během 2 hodin ho bylo potřeba vrátit s natočeným materiálem. Pokud chcete vice info např. O akci a tak email: petr.hodan13@gmail.com

Sawer

Sawer

4.8.2014 13:46

Veliká škoda že točit video se dá maximálně do doby než se telefon přehřeje :). Co se týče uživatelských dojmů, tak G3 je slušný paskvil a velice málo lidí má s ním v ostrém provozu dobré zkušenosti, respektivně jej nevrátili (pozorovací uhly a čitelnost obětovaná ve prospěch tolik potřebného UHD, přehřívaní a restarty, problémy s nabíjením, zasekávaní systému, nekompatibilita aplikací). A to LG G2 byla úplně zlatá…

RSS (komentáře k článku)