LG G3 A: Menší “gétrojka” pro čínský trh s Full HD

LG G3 A

Společnost LG udeřila na globální trh velmi povedeným telefonem LG G3, který jsme pro vás mimo jiné recenzovali zde. Po velkém úspěchu modelu G2 přišel další smartphone, který jihokorejskému výrobci pomáhá ve šplhu na vrchol. Jihokorejští uživatelé se ovšem již za měsíc dočkají dalšího modelu G3, který dostane jedno písmenko navíc. LG G3 A bude určen prozatím pouze pro domácí trh skrze operátora SK Telecom. A v čem se vlastně od modelu G3 liší? LG G3 A disponuje “pouze” 5,2″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, procesor si o málo pohoršil na verzi 800 a zmenšila se také kapacita baterie na 2610 mAh. 32GB verze bude navíc disponovat “pouze” 2GB RAM pamětí a podporou LTE-A. Většinu skvělých vlastností si ovšem model LG G3 A ponechal – například Android KitKat 4.4, 13MPx fotoaparát či povedenou konstrukci.

LG G3 A

Zatím nepadlo jediné slovo o tom, zda se podobný model chystá také na globální trh. Je otázkou, co navíc by tento přístroj přinesl, když podobnou výbavou disponuje starší model LG G2.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)