Unikly specifikace LG G Watch. Snapdragon 400, 36 hodin výdrže a další

lg-g-watch-vodeodolnost

Očekávané hodinky jihokorejského výrobce budou debutem pro tuto společnost, jelikož se bude jednat o první chytré hodinky, které LG představí a Samsungu Gear 2 tak přibude konkurence a to velmi silná. O hodinkách jsme toho příliš nevěděli, ale to se dnešním dnem mění, protože na internet unikly specifikace LG G Watch. Nejspíše nejdůležitější položkou, kterou bude sledovat většina z vás, je výdrž baterie. Ta by podle všeho měla činit 36 hodin, přičemž kapacita akumulátoru bude dosahovat 400 mAh (Gear 2 – 300 mAh). Plné nabití hodinek by mělo trvat maximálně dvě hodiny.

lg g watch

Dále LG G Watch nabídne 1.65 palcový displej s rozlišením 280 x 280 px a jemností 280 ppi. Uvnitř hodinek nalezneme Snapdragon 400, kterému bude dopomáhat 512 MB RAM. Vnitřní úložiště dosáhne 4 GB. Vše poté poběží na systému Android Wear. Hodinky také umožní zadávat hlasové příkazy pro úkoly, posílání zpráv nebo psaní pozvánek.

S rozměry 37.9 x 46.5 x 9.95 mm, respektive tloušťkou nebudou patřit sice k nejužším hodinkám na světě, ale s váhou pouhých 61g budou o 7 gramů lehčí než Gear 2. LG G Wach budou disponovat také řadou senzorů a propojení s telefonem bude probíhat skrze Bluetooth 4.0 LE. Nabíjení a přenos souborů zajistí microUSB port.  LG G Watch budou první hodinky se systémem Android Wear a na trh by se měly dostat již koncem budoucího měsíce. Veškeré specifikace si můžete prohlédnout na twitter účtu UpLeaks.

Zdroj: androidcentral

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)