Klávesnice Fleksy nyní v českém jazyce

Fleksy

V obchodu Play se nachází mnoho alternativních klávesnic. Za jednu z nejlepších je jistě pokládána klávesnice SwiftKey, za zmínku však stojí i řešení od společnosti Fleksy. To bohužel mělo jeden velmi zásadní problém, slovník této klávesnice neobsahoval český jazyk. To se nyní po aktualizaci změnilo a klávesnice Fleksy dostala i český jazyk.

Fleksy_Logo

Co to Fleksy je?

Hlavní cíl klávesnice Fleksy je miniaturizace všech ovládacích prvků. Na první pohled vás tak nebudou obtěžovat žádné zbytečné klávesy navíc. Dostupné jsou celkem dva různé módy:

  • Zjednodušený – přístupné jsou pouze všechna písmena, nic jiného
  • Standardní – kromě samotných písmen zde naleznete i možnost čísel, mezerníku, mazání či možnost velkých znaků

Mezi těmito módy lze přepínat táhnutím dvou prstů po klávesnici dolu či nahoru. Zajímavé je také řešení pomocí speciálních gest. Mezerník lze do textu vměstnat tažením po klávesnici zleva doprava, naopak zprava doleva mažete text. Podobných gest je k dispozici více než dost.

Fleksy

Nová aktualizace pravděpodobně potěší mnoho českých uživatelů. Aplikace Fleksy totiž dostala český slovník, což řeší veškeré předchozí problémy.

f46f7a4a5e623dfe04fcd48002889ec6?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)