Huawei použil telefon podobný iPhonu v reklamě – láká na nový tablet

huawei-iphone

Konec února přinese jednu z nejočekávanějších akcí na poli mobilní elektroniky – veletrh Mobile World Congress 2014 v Barceloně, kde mimochodem nebude chybět ani naše zastoupení. Na tuto akci zbrojí všichni velcí hráči a jedním z nich je i Huawei, který by měl představit chytré hodinky, tablety i telefon. Právě na zmíněný tablet láká ve své videoupoutávce, která je tak trochu zvláštní. Hlavní roli totiž hraje telefon, který až nepříjemně připomíná iPhone. Je ale bez popisu. A na co vlastně láká? Hlasová asistentka zmíněného telefonu nám prozradí, že Huawei chystá na MWC tablet, který bude mít velmi štíhlé tělo, skvělou výdrž na jedno nabití, kvalitní reproduktory a podporu LTE sítě další generace. Zní to dobře, že?

We are ready to amaze the world again! – HUAWEI UNLOCK POSSIBILITIES @ MWC 2014

We are ready to amaze the world again! - HUAWEI UNLOCK POSSIBILITIES @ MWC 2014

 

Na samotném závěru si dovolí Huawei trochu pošťouchnout své kolegy, když se herec zeptá telefonu, zda toto zařízení pochází z dílen Fruit (ovoce, myšleno Apple) či SomeSong (narážka na Samsung). Odpověď nás nepřekvapila – zařízení představí Huawei a podle tvůrců opět okouzlí svět. To se teprve uvidí.

huawei-iphone-2

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)