Google Překladač nyní umí překládat v reálném čase. Kolik jazyků zatím podporuje?

google překladač v reálném čase

Google na začátku roku lákal na novou funkci překladače, kterou nyní implemetuje. Ano, Google Překladač umí nyní překládat v reálném čase, alespoň jeho aplikace pro Android. Tato funkce bude k dispozici s novou aktualizací, která mimo jiné přinese mírně upravené uživatelské rozhraní. Dorazit má dle společnosti během několika málo dní.

Překlad v reálném čase funguje nyní v osmi jazycích – angličtině, francouzštině, němčině, hindštině, portugalštině, ruštině, thajštině a španělštině. V nové verzi aplikace bude k dispozici nová ikonka, skrz kterou bude možné překlad v reálném čase provést. Kromě toho budou k dispozici také nové možnosti nastavení velikosti a fontu textu.

google překladač v reálném čase

Tato funkce vychází z technologie, kterou Google používá pro svou aplikaci Google Records, která přišla spolu s Pixelem 4. Google sdělil, že bude tento překlad vyžadovat alespoň zatím připojení k internetu. Aplikace je zatím dostupná pouze pro Android, ovšem chystá se také iOS verze. Její vydání je však ve hvězdách.

Využili byste překladač v reálném čase?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)