TOPlist

YouTube bez reklam přes neoficiální aplikace? Google proti nim zakročí ještě silněji

YouTube blokování reklamy
  • Google pokračuje v boji proti blokování reklam na YouTube
  • Nyní ještě důrazněji potlačuje aplikace třetích stran
  • Jejich uživatelům může při pokusu o sledování obsahu vyskočit chybová hláška

Reklamy na YouTube dokáží být dost otravné, takže spousta lidí používá nejrůznější software k tomu, aby je zablokovali a mohli sledovat videa nerušeně. Google nyní ohlásil, že ještě intenzivněji zakročí proti těm uživatelům, kterí ke sledování obsahu bez reklam používají aplikace třetích stran.

Uživatelé nástrojů vydávajících se ve stopách YouTube Vanced možná pocítí změnu. Jak Google informoval v novém příspěvku na fóru podpory, od pondělí se zesiluje boj proti „aplikacím třetích stran, které porušují podmínky služby YouTube, zejména aplikací pro blokování reklam“.

Lidé sledující videa s těmito alternativními klienty se prý nově mohou setkávat například s chybovou hláškou informující o nedostupnosti obsahu v dané appce. Jako řešení problému s přehršlí reklam je opět vyzdvihována služba YouTube Premium. Jak ji relativně snadno získat za nižší cenu, a to i bez VPN, jsme vám popsali v únoru.

Jak často sledujete YouTube?

Zdroje: Google, X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)