Edward Norton a Daria Werbowy uvádějí nové LG Prada 3.0

PradaPhoneLG_3_ADV_EDsp-small

Začátkem prosince jsme vás informovali o novém nástupci oblíbeného modelu od LG – Prady 3.0. Tento nový model dostal do vínku lepší hardwarové parametry, Android a nové grafické rozhraní, které bylo upraveno speciálně pro tento model.

Herec Edward Norton a modelka Daria Werbowy se stali tvářemi celosvětové reklamní kampaně společností LG a PRADA (snímek britského módního fotografa Davida Simse) uvádějící na trh nejnovější smarphone, PRADA phone LG 3.0. Jedná se o třetí telefon z jejich společné dílny.

PradaPhoneLG_3_ADV_EDsp-small

Kampaň představí předního amerického herce Edwarda Nortona se zářnou filmovou kariérou, hrál ve filmech jako Prvotní strach, Kult hákového kříže, Království nebeské a Klub rváčů. Kromě herectví se věnuje také psaní a režii, spolupracoval například na filmu Neuvěřitelný Hulk. Vedle něho se objeví modelka ukrajinsko-kanadského původu Daria Werbowy, jedna ze světově nejznámějších modelek, která se společností PRADA pravidelně spolupracuje.

Obě osobnosti ztělesňují hodnoty, které jsou sobě vlastní i zařízení PRADA phone by LG 3.0 – stylový vzhled a chytré funkce. Obě hvězdy excelují ve svých oborech a reprezentují styl i obsah. Norton je jako herec navržen na cenu Akademie, zatímco Werbowy drží rekord v počtu absolvovaných módních přehlídek v jedné sezoně, zároveň je to jedna z nejlépe placených modelek posledních let.

2

Dr. Jong-seok Park, prezident a generální ředitel LG Mobile Communications Company říká: „Jsme potěšeni, že LG spolupracuje s takto úspěšnými lidmi, kteří jsou odrazem našeho telefonu PRADA phone by LG 3.0.

Norton dodává: „Je příjemné spolupracovat se společnostmi PRADA a LG, obě značky mají výbornou pověst a jsou inovátory ve svých oborech.“

Historie spolupráce společností LG a PRADA

Spolupráce mezi společnostmi PRADA a LG začala v roce 2006 a výsledkem byly dva prémiové telefony, které se dostaly na trh v roce 2007 a 2008. Důraz byl kladen na klíčové prvky telefonu, včetně softwaru, uživatelského rozhraní, designu a také balení.

PRADA phone by LG 1.0 byl průkopníkem v oblasti módních mobilních telefonů. Zaznamenal obrovský úspěch, prodalo se jej přes milion kusů. Tento prémiový telefon kombinoval nejprogresivnější technologie a stylový design. Důkazem unikátnosti tohoto telefonu je, že jej najdete jako součást stálé expozice Muzea moderního umění v New Yorku a také Muzea současného umění v Šanghaji.

PRADA phone by LG byl technologicky revolučním telefonem. Byl to první mobilní telefon s dotykovým displejem a verze 2.0 nabízela unikátní doplněk – hodinky s technologií Link, které zobrazovaly informace o volajícím, bylo zde možné přečíst SMS zprávy, procházet historii hovorů a nechyběla ani dvoucestná notifikace mezi telefonem a hodinkami.

O společnosti PRADA

Společnost PRADA je světovým lídrem v segmentu luxusního zboží. V portfoliu společnosti najdeme kabelky, kožené zboží, obuv, oblečení i doplňky. Licenčně PRADA nabízí také parfémy a brýle. Produkty značky PRADA jsou přímo distribuovány v 70 zemích světa ve více než 345 prodejnách. Dále je zboží dostupné prostřednictvím prodejen luxusního zboží, multi-brand obchodů a franšízy.

[via oficiální tisková zpráva LG]

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)