Neobvyklý drop test: přežije telefon Moto X Force pád z 300 metrů?

Moto X force

Telefon Motorola Moto X Force nás hned po svém představení zaujal nejen svými parametry, ale také tvrzením, že nabídne takzvaný “nerozbitný displej”. Odolnost displeje se tak rozhodla otestovat celá řada recenzentů a telefon podrobili mnoha utrpením. Mezi ty patřil i drop test, během kterého americká verze tohoto telefonu přežila celkem 70 pádů z rukou na beton. Nyní se však na internetu objevilo video, kde je Motorola Moto X Force podrobena poněkud extrémnějšímu drop testu.

Moto X Force hero

Pomocí motorového paraglidu vystoupali autoři videa do 1000 stop, čili přibližně 305 metrů, a následně pustili telefon volným pádem na zem. Nutno podotknout, že pokud by telefon dopadl na tvrdý beton a ne do hlíny, asi by si z testu odnesl podstatně hlubší šrámy, i přesto je výsledek tohoto neobvyklého testu přinejmenším úctyhodný.

Na drop test se můžete podívat v tomto videu:

Motorola Moto X Force 1000 foot Drop Test – Dropped from the sky – iGyaan

Motorola Moto X Force 1000 foot Drop Test - Dropped from the sky - iGyaan

Za svou odolnost pak telefon vděčí konstrukci tvořené krycím sklem ShatterShield, P-OLED displeje a kovové konstrukce s gumovými zády.

Co na neobvyklý drop test telefonu Motorola Moto X Force a jeho výsledek říkáte?

Zdroj: Phandroid.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)