Další živé obrázky Motoroly Droid 2

motorola-lenovo-logo

Před několika dny jsme vás informovali o příchodu dvou nových Droidů pod značkou Motorola. Jedním z nich je Droid X, jakýsi konkurent prvního 4G (technologie WiMax) přístroje od HTC – Evo 4G, druhým pak nástupce úspěšného modelu Droid s QWERTY klávesnicí. O druhém zmíněném se toho stále moc neví, ale díky serveru Gizmodo.com, který získal sadu živých fotografií si o něm můžeme udělat lepší obrázek.

Podle redaktora z Gizmodo.com působí Droid 2 v ruce velmi příjemně, dokonce lépe než jeho předchůdce. Na první pohled ale vypadá velmi podobně, liší se pouze barevná kombinace, která byla, alespoň podle mého, u Droid 1 velmi dobrá a stylová (kombinace černé a zlaté). Zlatou barvu nyní nahradila barva modrá, která doplňuje hlavně vysouvací QWERTY klávesnici. Ta na obrázku vypadá stejně jako u předchůdce, což podle mě není dvakrát dobrý tah – u prvního Droida si lidé stěžovali na blízké rozložení kláves, a tím pádem zhoršenou možnost rychlého psaní (toto je hlavně otázka každého uživatele).

drioid_2_4

Původně se doufalo, že Droid 2 dostane už Android ve verzi 2.2 (Froyo), ale nakonec to bude “pouze” 2.1 Eclair. Zástupce Motoroly pro Gizmodo.com řekl, že Droid 2 bude poháněn gigahertzovým procesorem, neřekl však jakého typu (zda půjde o Snapdragon apod.). Další informace, kterou jsou takřka jisté:

  • 5 MPx fotoaparát
  • podpora microSD karet
  • opět čtveřice dotykových tlačítek pod displejem
  • 3,5 mm audio jack

Na další specifikace si budeme muset ještě počkat, ale všichni tak nějak tuší, že budou venku co nevidět.

Zdroj: Gizmodo.com

Martin Prokop
O Autorovi - Martin Prokop

Autor se zabývá webdesignem, PC hrami, vším moderním kam patří i OS Android a všechny přístroje na něm běžící. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)