Menu

Bílý Nexus 4 potvrzen. Začne se prodávat 13. prosince

Stalo se už takovou klasikou, že když výrobce zahájí prodej černého telefonu, dožadují se zákazníci bílé varianty, když jako výchozí zvolí bílou, začnou se množit požadavky na černé provedení. Platí to i v případě Nexusu 4, který je zatím k dispozici pouze v černé.

Nejprve se v systému skladových zásob britského prodejce Carphone Warehouse v polovině minulého týdne objevil Nexus 4 v bílé verzi – samozřejmě zatím jen jako položka v databázi. Následoval únik fotografie, na které je aktuální Nexus v bílém provedení. Mnozí novináři si kladli oprávněnou otázku, zda se nejedná o podvrh (nebylo by to poprvé, ani naposledy). Zadní strana zařízení sice není na fotce vidět, lze ale spatřit bílý rámeček kolem displeje.

Je či není toto bílý Nexus 4?

Je či není toto bílý Nexus 4?

Fakt, že se s největší pravděpodobností nejedná o podvrh, nyní potvrzuje web TalkTalk – sesterské společnosti Carphone Warehouse, která nabízí stávajícím zákazníkům při uzavření dvouleté smlouvy s měsíčním paušálem ve výši 30 liber (cca 950 Kč) balík sestávající z bílého telefonu LG Nexus 4 a tabletu Asus Nexus 7.

TalkTalk nabízí bílý Nexus 4 a Nexus 7 k dvouletému úvazku

TalkTalk nabízí bílý Nexus 4 a Nexus 7 k dvouletému úvazku

Zatím jsou přijímány pouze předobjednávky, nicméně dle webu TalkTalk by měl být prodej zahájen 13. prosince. Nyní je otázkou, zda a kdy se objeví bílá varianta také v Obchodě Play.

Zdroje: Android Soul, TalkTalk a Android Soul.

 

Komentáře

uni

uni

21.11.2012 10:20

Černá mi nevadí, vadí mi zcela odlišná cena pro vyvolené a pro nás…

plina

plina

21.11.2012 10:42

Když už tak celý bílý. Ale tento černobílý je tak pro fanouška Juventusu…:-)

...No...Name...

...No...Name...

21.11.2012 11:50

@plina – celý v bíle? Si nečetl o tom, jaké měl s bílým sklem problémy velký Apple(bez ironie)? Co pak chudáci v LG :) Osobně se mi ale takhle kombinace na Galaxy Nexus líbila, tak jsem zvědavý jak bude vypadat na N4 :)

Adamantium

Adamantium

21.11.2012 11:55

uni: Tak nějak, 7500-8500Kč je luxusní cena, za 12 000 Kč ať si ho nechají..

mary

mary

21.11.2012 21:58

V applu neměli problem s bílou ale s bílou v různých materiálech. Bílé plastové home tlačítko a bílý rámeček kolem displaye. Kdežto LG nemá tlacitka tak by neměli mít problém navíc už mají celo bílé telefony. Celobily Nexus by se mi líbil

RSS (komentáře k článku)