Bílý Nexus 4 potvrzen. Začne se prodávat 13. prosince

bily_nexus_4

Stalo se už takovou klasikou, že když výrobce zahájí prodej černého telefonu, dožadují se zákazníci bílé varianty, když jako výchozí zvolí bílou, začnou se množit požadavky na černé provedení. Platí to i v případě Nexusu 4, který je zatím k dispozici pouze v černé.

Nejprve se v systému skladových zásob britského prodejce Carphone Warehouse v polovině minulého týdne objevil Nexus 4 v bílé verzi – samozřejmě zatím jen jako položka v databázi. Následoval únik fotografie, na které je aktuální Nexus v bílém provedení. Mnozí novináři si kladli oprávněnou otázku, zda se nejedná o podvrh (nebylo by to poprvé, ani naposledy). Zadní strana zařízení sice není na fotce vidět, lze ale spatřit bílý rámeček kolem displeje.

Je či není toto bílý Nexus 4? Je či není toto bílý Nexus 4?

Fakt, že se s největší pravděpodobností nejedná o podvrh, nyní potvrzuje web TalkTalk – sesterské společnosti Carphone Warehouse, která nabízí stávajícím zákazníkům při uzavření dvouleté smlouvy s měsíčním paušálem ve výši 30 liber (cca 950 Kč) balík sestávající z bílého telefonu LG Nexus 4 a tabletu Asus Nexus 7.

TalkTalk nabízí bílý Nexus 4 a Nexus 7 k dvouletému úvazku TalkTalk nabízí bílý Nexus 4 a Nexus 7 k dvouletému úvazku

Zatím jsou přijímány pouze předobjednávky, nicméně dle webu TalkTalk by měl být prodej zahájen 13. prosince. Nyní je otázkou, zda a kdy se objeví bílá varianta také v Obchodě Play.

Zdroje: Android Soul, TalkTalk a Android Soul.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nexus 4 main

První pohled na telefon Nexus 4! (video)

Články David Zmuda David Zmuda
2 min. uložit na později

Komentáře (5)