Menu

BBC News už i pro tablety

Aby těch zpráv o zprávičkových aplikacích nebylo málo, máme tu jednu aktualizaci. Oblíbené BBC News (představovali jsme v červnu) konečně nabízí v poslední aktualizaci grafické rozhraní vhodné pro tablety. Na obrázcích níže můžete sami porovnat původní mobilní verzi a současnou tabletovou. Drobnou vadou na kráse je, že tato verze je zatím dostupná jen pro zákazníky ve Spojeném království, mezinárodní verze má poslední aktualizaci z prosince 2011. Pokud máte na tabletu oprávnění root, můžete aplikaci nainstalovat pomocí MarketEnableru (zadáte nějakého telefonního operátora UK. Samotná instalace APK balíčku z jiného zdroje nestačí, země se ověřuje i při spuštění).

BBC News (mezinárodní mobilní verze)

BBC News (tabletová verze pro UK)

Doufejme tedy, že mezinárodní verze bude co nejdříve následovat a že podobně se budou inspirovat i další aplikace, jako např. veřejnoprávní ČT24 (nebo i náš SvětAndroida.cz ;)). Proti konkurenčnímu iPadu mají tabletové aplikace na Androidu stále jistý dluh, který by bylo záhodno dohnat.

BBC News
BBC Worldwide Limited
Verze1.3 (22. 12. 2011)
Velikost931 kB
1.6+


Zdarma

BBC News
Media Applications Technologies for the BBC
VerzeLiší se dle zařízení (26. 1. 2012)
VelikostLiší se dle zařízení
1.6+


Zdarma

Zdroj: Android Central

 

Komentáře

Stepaan

Stepaan

27.1.2012 15:20

Jj. Čekám na něco takového v podobě RSS nebo Google Readeru. Nějakou fakt pecku. Protože mít dvacet čteček pro dvacet periodik mi připadá… víte co?

RSS (komentáře k článku)