Menu

Na Android vychází nový Assassin’s Creed s netradičním ovládáním i grafikou

O Assassin’s Creed Rebellion se hovořilo již delší dobu, teprve včera ale Ubisoft oznámil oficiální datum vydání a přidal k tomu i nové informace včetně traileru. Půjde o mobilní hru, která spojuje prvky strategie a RPG, tedy dva herní žánry, které jsou pro herní sérii Assassin’s Creed nečekané. Hru už najdete na Google Play, kde se můžete předběžně registrovat. Vydání je plánováno na 21. listopadu.

Hra Assassin’s Creed Rebellion vás zavede do středověkého Španělska

Za hrou Assassin’s Creed Rebellion stojí studio Behavior Interactive, autoři oblíbeného Fallout Shelter. To je pravděpodobně jeden z hlavních důvodů, proč v mnohém nový Assassin’s Creed připomíná právě Fallout. Po stránce hratelnosti má mnohem blíže k hrám série X-COM, ale hraje se ve 2D pohledu.

Hra se odehrává ve středověkém Španělsku, přesněji v 15. století a vašim hlavním nepřítelem budou templáři, jak už je zvykem v hrách této série. Zabíjení bude hlavní činností této hry, velkou roli ale bude mít u budování základny, kde půjde rekrutovat až 40 různých postav. První dojmy ze zahraničí hovoří o tom, že jde o hodně zajímavou hru. A to i když se nejedná o klasického 3D “assasína”, kterého známé z PC a herních konzolí.

Assassin's Creed Rebellion
Assassin's Creed Rebellion
Price: To be announced

Těšíte se na Assassin’s Creed Rebellion?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Kasty

Kasty 0

12.10.2018 23:27

Dotaz co není k tématu článku.

Aboj, mám dotaz to se tak moc těšíte na nový rok, že již teď v říjnu 2018 máte v zápatí napsáno “© 2010 – 2019 SvetAndroida.cz” 😂. Nebo administrátor někam na půl roku odejl tak to radši udělal už teď :-)

Díky za odpověď.

_eF_

_eF_ 0

13.10.2018 1:27

Proste to minimalne letos nehodlaji zabalit ….

A zase k tematu… a ozve se zase Bethesda? (o;

RSS (komentáře k článku)