TOPlist

Na Android vychází nový Assassin’s Creed s netradičním ovládáním i grafikou

Assassin's Creed Rebellion

O Assassin’s Creed Rebellion se hovořilo již delší dobu, teprve včera ale Ubisoft oznámil oficiální datum vydání a přidal k tomu i nové informace včetně traileru. Půjde o mobilní hru, která spojuje prvky strategie a RPG, tedy dva herní žánry, které jsou pro herní sérii Assassin’s Creed nečekané. Hru už najdete na Google Play, kde se můžete předběžně registrovat. Vydání je plánováno na 21. listopadu.

Hra Assassin’s Creed Rebellion vás zavede do středověkého Španělska

Za hrou Assassin’s Creed Rebellion stojí studio Behavior Interactive, autoři oblíbeného Fallout Shelter. To je pravděpodobně jeden z hlavních důvodů, proč v mnohém nový Assassin’s Creed připomíná právě Fallout. Po stránce hratelnosti má mnohem blíže k hrám série X-COM, ale hraje se ve 2D pohledu.

Assassin’s Creed Rebellion: Pre-Registration Trailer | Ubisoft [NA]

Assassin's Creed Rebellion: Pre-Registration Trailer | Ubisoft [NA]

Hra se odehrává ve středověkém Španělsku, přesněji v 15. století a vašim hlavním nepřítelem budou templáři, jak už je zvykem v hrách této série. Zabíjení bude hlavní činností této hry, velkou roli ale bude mít u budování základny, kde půjde rekrutovat až 40 různých postav. První dojmy ze zahraničí hovoří o tom, že jde o hodně zajímavou hru. A to i když se nejedná o klasického 3D „assasína“, kterého známé z PC a herních konzolí.

Assassin’s Creed Rebellion
Assassin’s Creed Rebellion

Těšíte se na Assassin’s Creed Rebellion?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)