Chybí vám pořádná tahová strategie na Androidu? Vyzkoušejte Chaos Reborn: Adventures

chaos-reborn-adventures

Legendární tahová strategie X-COM už je stará více než 20 let, i přesto ale patří stále k tomu nejlepšímu, co žánr tahových strategií nabídl. Jeden z autorů původní hry nyní se svým týmem vydal na Androidu hru Chaos Reborn: Adventures, která patří do stejného žánru a z dostupných informací to vypadá na perfektní hru. Pojďme se na ni blíže podívat.

Chaos Reborn: Adventures je jako X-COM, akorát ve fantasy světě

Hratelnost novinky s názvem Chaos Reborn: Adventures je v mnohém podobná X-COMU, akorát už se hra neodehrává v budoucnosti a nestřílí se po “emzácích”. Místo toho se přešlo na fantasy s kouzelníky, draky, ogry atd. Ve hře se nachází příběhový režim, ale také možnost hrát proti počítači či dalším hráčům v multiplayeru. Souboje probíhají v tazích. Velmi dobrou ukázku hry můžete vidět v traileru níže.

Chaos Reborn: Adventures Launch Trailer

Chaos Reborn: Adventures Launch Trailer

Chaos Reborn: Adventures je v podstatě portem originální hry Chaos Reborn. Oproti jiným Android hrám, které vychází, se tato hra liší v tom, že ji koupíte za jednorázový poplatek a následně máte k dispozici kompletní hru bez reklam a dodatečných nákupů. Cena je 279 Kč, což není pro mobilní hru málo, na druhou stranu za tuto cenu dostanete plnohodnotnou hru. K instalaci je potřeba zařízení, které má alespoň Android 5.0.

Chaos Reborn: Adventures
Chaos Reborn: Adventures

Hráli jste nějaký díl ze série X-COM?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)