TOPlist

Hra Fallout Shelter dostane velkou aktualizaci. Na co se můžeme těšit?

Fallout Shelter titul

Fallout Shelter je velmi povedená mobilní hra, jejíž obrovský úspěch možná překvapil i samotné vývojářské studio, jenž za tímto počinem stojí. Hra je tu s námi přibližně půl roku a stále si drží početnou hráčskou základnu. Za to mimo jiné může také série aktualizací, které hra již obdržela. Nadcházející velký update pak aktualizuje Fallout Shelter na verzi 1.4 a přinese celou řadu novinek.

3014517-shelter

Mezi nejzásadnější novinky, které má aktualizace přinést, patří crafting. Díky tomu budete moci jinak bezcenný odpad přetvořit na užitečné předměty. Craftování přitom umožní zbrusu nové místnosti pro výrobu zbraní a brnění. Odpad můžete získat prozkoumáváním pustiny a naleznete jej také v lunchboxech, které nově obsahují pátou kartu, vyhrazenou právě odpadu. Do hry přibude také celá řada nových zbraní a brnění ze hry Fallout 4, tyto nové předměty pak můžete buď nalézt v lunchboxech, nebo je vyrobit z odpadu.

Další novou místnost pak představuje holičství, díky kterému můžete upravit vzhled obyvatel vašeho krytu. Vedle nových předmětů a místností v aktualizované hře naleznete také nového mazlíčka – papouška. Nově se také bude měnit počasí na základě aktuální denní doby.

Fallout Shelter 3

Aktualizace hry Fallout Shelter na verzi 1.4 by měl k hráčům dorazit v průběhu tohoto týdne.

Fallout Shelter
Fallout Shelter

Hrajete Fallout Shelter? Jak se na novou aktualizaci těšíte?

Zdroj: Gamespot.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)