AppTag – využijte svůj smartphone v laserové bitvě

app-tag-01

Hry nejsou jen pro děti a akční střílečky už vůbec ne. Co se pořádně  zakousnout do rozšířené reality a využít k tomu svůj mobilní telefon? Na serveru KickStarter se objevil velice zajímavý projekt AppTag, který z vás a vašich přátel udělá supervojáky. Jak to celé funguje? AppTag představuje plastovou zbraň, která s využitím mobilního telefonu dokáže lokalizovat a ničit nepřátele v okolí. Navíc je celá hra obohacena o další bonusy díky rozšířené realitě (vylepšení zbraní, brnění, zdraví atp.). Jednoduše vsunete váš smartphone do speciální zbraně a bitva může začít. Komunikace navíc probíhá skrze zvuk na vysoké frekvenci, a není tedy potřeba Bluetooth ani Wi-Fi, což je poměrně zajímavé. Každá zbraň v sobě ukrývá infračervený vysílač a přijímač, díky čemuž je možné soupeře zasáhnout, respektive dostat zásah od nepřátel.

11b8f5eb2345555f0462d257ae694a8d_large

AppTag Laser Blaster (Laser Tag)

AppTag Laser Blaster (Laser Tag)

HEX3 AppTagHD Multiplayer2

HEX3 AppTagHD Multiplayer2

A kolik taková sranda stojí? Cena za model z Kickstarteru startuje na 35 dolarech (cca 700 Kč), na stránce hex3.co je možné objednat model z druhého videa za necelých 60 dolarů (cca 1200 Kč).

zdroj: kickstarter.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)