Aktualizováno: technické údaje Galaxy Ace Plus

Galaxy Ace Plus

Dnes jsme vás informovali o novém modelu Galaxy Ace Plus. Podrobné technické údaje nebyly známé, až do teď. Před chvílí dorazila do naší redakce kompletní technická specifikace nového Ace Plus. Již víme, že oproti minulému modelu doznal mnohem lepšího HW vybavení. Základem bude 1 GHz procesor (model zatím neznáme), doprovázen 512 MB operační pamětí. Logickým krokem bude výběr verze Androidu, v základu bude Gingerbread s grafickou nástavbou TouchWiz, zda se však Ace Plus dočká ICS je zatím ve hvězdách. Výrobce však slibuje, že se o Ace Plus postará lépe, než u minulého modelu a tak nám nezbývá nic jiného, než věřit.

Galaxy Ace Plus

Mezi další výbavu výrobce zařadí 5 Mpx. fotoaparát s LED bleskem, GPS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi, baterii s kapacitou 1300 mAh. Integrovaná paměť bude mít úctyhodné 3 GB. Zobrazovací jednotka nás však spíše zklamala. 3,65″ TFT displej s rozlišením 480 x 320 bodů je spíše podprůměr. Budu se možná opakovat, ale ZTE Blade má při velmi podobné úhlopříčce příjemnějších 800 x 480. Má samozřejmě mnohem horší procesor a také už není žádným nováčkem. Významnou roli tak nakonec bude hrát finální cena modelu Ace Plus. Začátek prodeje startuje Ruskem, během několika týdnů bude dostupný i v Evropě. Dobrý telefon však nedělá hardware, ale podpora. Budeme tedy doufat, že Samsung nezklame a nastaví rozumnou cenovou politiku podpořenou pravidelnými aktualizacemi systému.

Specifikace

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)