5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Obaly na populární mobily

tipy-z-ciny-317-obaly-obal-mobil-mobily-aliexpress-samsung-xiaomi

Jsme tu po týdnu opět s dalšími tipy na zajímavé zboží z Číny. Dnes bude hlavní pětici spojovat velká užitečnost, nezpochybnitelná popularita a také velmi nízká cena. Příležitost totiž dostávají obaly na mobily. Do výběru jsme zařadili nabídku z obchodu AliEspress pro nejvíce oblíbené a prodávané modely, případně celé série.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká (dokud nedojde k očekávané změně) zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

Obaly na Samsung Galaxy A51 / A71

Nabídka pro majitele telefonů, které minimálně v loňském roce opanovaly celosvětové prodejnosti. Jednoduché silikonové obaly jsou k dostání v několika velmi pestrých barvách.

Cena: 50 Kč

Obaly na mobil Xiaomi / Redmi

Ochrana pro přístroje populárních čínských značek. Decentní i poměrně šílené obaly jsou k dostání na obrovské množství modelů. A nechybí ani varianty pro ty úplně nejoblíbenější jako Redmi Note 9 nebo Redmi 9A.

Cena: od 20 Kč

Obal na Samsung Galaxy A21S

Loňské trháky z řady A letos na špici popularity vystřídal ještě “lehčí” a levnější model A21S. I na něj je k dostání velké množství obalů a pouzder. V tomto případě jde o silikonové krytí v decentních matných barvách.

Cena: 45 Kč

Obaly na sérii Samsung Galaxy S21

Silikonové krytí zad pro telefony s poslední prémiové Galaxy řady S. Tvarováním hodně připomínají originální obaly a jsou také dostupné v podobných pestrých barvách jako mobily samotné.

Cena: 40 Kč

Univerzální vodotěsný obal do vody INIU

Šikovná fóliová ochrana, se kterou můžete vzít libovolný mobil třeba i na natáčení a focení pod hladinou. Má spolehlivé krytí IPX8 a díky tenkým stěnám je možné mobil normálně používat. Vejdou se do něj telefony s úhlopříčkou do 6,5 palce.

Cena: od 35 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
LED pásek s dálkovým ovládáním od 180 Kč
Nabíjecí kabel s magnetickou koncovkou od 20 Kč
Malý stativ “trojnožka” 70 Kč
Redukce z microUSB na USB-C 20 Kč
TOPK B25 5V 2A USB adaptér 95 
Jsaux OTG kabel 170 Kč
TOPK silikonový držák na kabely od 40 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jakou barvu má teď váš telefon?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)