5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Ventilátor na X způsobů

tipy-z-ciny-314-ventilator-na-x-zpusobu

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z Číny. Přinášíme je v době obrovských veder, k čemuž se bude vázat také dnešní výběr. Společným jmenovatelem pro všech pět hlavních produktů je slovo ventilátor. Nemálo z vás ho asi má na svém nákupním seznamu, tak třeba vyberete i nějaký menší z AliExpressu.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

Věžový na stůl

Velmi elegantní kousek zvláštního tvaru v “luxusním” provedení. O ventilaci se stará válec s lopatkami a o osvěžování a zvlhčování nádržka s vodou. Dá se napájej z USB.

Cena: 520 Kč

Elegantní na krk

Přenosný bezdrátový “náhrdelník” s větráčky, které zajišťují proudění vzduchu z bezprostřední vzdálenosti. Výrobce se chlubí mimo jiné i tím, že se ventilátor pohodlně hodí i k nasazené roušce.

Cena: 420 Kč

Krychlový na stůl

Robustně vypadající, ale ve skutečnosti drobný pomocník určený na stolní desku. Vzadu má velkou vrtuli a má možnost volby mezi třemi stupni výkonu. Má také nádrž na vodu a napájení přes USB.

Cena: 480 Kč

Roztomilý na hruď

Takový hodně zajímavý “šperk” na krk, který vás současně dokáže i osvěžit. Větráček se dá koupit v několika barevných a tvarových variantách.

Cena: 210 Kč

Skládací na stůl i zem

Nabídku uzavřeme kouskem, který na první pohled patří k designové klasice. Je však šikovně skládací a díky teleskopické noze také výsuvný.

Cena: 390 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Ulanzi flexibilní trojnožka od 230 Kč
Baseus HDMI switch 220 Kč
Ugreen držáky na kabely či klíče od 40 Kč
KERUI M521 chytrý zvonek 145 Kč
Shustar svítilna od 95 
Laserové ukazovátko od 155 Kč
Přenosné LED světlo od 185 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jak běžně snášíte letní vedra?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)