5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Chladicí a ohřívací držák na nápoje do auta

tipy-z-ciny-310-chladici-a-ohrivaci-drzak-na-napoje-do-auta

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes u nich můžete narazit na dvě praktické vychytávky do vašeho vozu, které jistě oceníte nejen vy při dlouhých cestách. Hlavně chladicí a ohřívací držák na nápoje do auta. Doplní je bezdrátová tavná pistole či “foto” světlo pro kreativce a roztomilé noční LED světýlko ve tvaru dinosaura.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. Spodní hranice s daňovou úlevou bude od července dokonce zrušena. Mrkněte na náš přehled. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

Deelife chladicí a ohřívací držák na nápoje do auta

Nesmírně užitečný pomocník pro nadcházející letní cesty autem, během kterých si možná budete chtít delší dobu vychutnávat vychlazený nápoj. Nebo naopak horký, pokud si do vozu vezmete čaj nebo kávu. To už je na vás. Toto zařízení od Deelife se vejde do klasického otvoru na nápoje a potřebuje zapojení do 12V zásuvky. Objednávejte z Belgie s nižším poštovným.

Cena: 820 Kč

Ulanzi VL49 6W Mini LED světlo pro fotografy / kameramany

Jedno z mnoha “atmosférických” světýlek od poměrně populární značky Ulanzi, která produkuje příslušenství pro audiovizuální kreativce. Díky standardnímu nástavci jej můžete jednoduše připnout například k zrcadlovce a velmi snadno poskytnout třeba i barevný nádech scéně před objektivem. K dispozici je několik kombinací s různým příslušenstvím. Většinu sad je nejvýhodnější nakupovat z Polska.

Cena: 350 Kč

(Xiaomi) Wowstick bezdrátová tavná pistole

Šikovný parťák pro DIY nadšence, kteří chtějí tvořit například i v místech, kde není k dispozici zásuvka. Pistole pocházející z “rodiny” produktů podpořených čínským Xiaomi zvládne fungovat na jedno nabití až dvě hodiny a používá přitom malé válečky s pojivem. Ty se dají případně rovnou přiobjednat ze stejného obchodu.

Cena: 430 Kč

Organizér na sedadlo auta s kapsou na mobil / tablet

Na zadní straně předních sedadel v autě se většinou nachází jen obyčejná kapsa, do které se toho moc nevejde. A když jo, tak dost neuspořádaně. Pokud toužíte po lepším řešení a současně chcete cestujícím na zadní sedačce poskytnout prostor pro odložení (a díky fólii i ovládání) mobilu či tabletu, mrkněte na tento organizér. Může vám vyřešit spousty starostí.

Cena: 180 Kč

Silikonové noční LED světlo “dinosaurus”

Roztomilé světýlko, které má hlavně dětem pomáhat s usínáním. Disponuje samozřejmě několika hladinami jasu, teplot bílé a má případně i časovač, aby nutně nesvítilo nutně celou noc.

Cena: 360 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Jsaux OTG USB-C redukce 160 Kč
Ochranná fólie na Samsung telefony od 20 Kč
Essager 10000mAh powerbanka 250 Kč
Ugreen 20W adaptér s USB-C od 250 Kč
Vention síťový kabel Cat8 od 170 
Baseus rozbočovač z USB-C na jack 195 Kč
Baseus držáky na kabely nejen do auta od 170 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jak daleké cestování autem na léto plánujete?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)