5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Výběr šikovných vychytávek na kolo

tipy-z-ciny-308-tipy-výbava-na-kolo

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnešní tipy mají speciální téma, kterým je výbava na kolo. Máme polovinu května a jestli se chcete ze zahraničních obchodů vyzbrojit na letní vyjížďky, je nejvyšší čas. Všechny vybrané produkty mají na AliExpressu hodnocení přes 4.5 hvězdičky, takže rozhodně nepůjde o neosvědčené kousky.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. Spodní hranice s daňovou úlevou bude od července dokonce zrušena. Mrkněte na náš přehled. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

West Biking skládací zámek

78 centimetrů dlouhý zámek, který se efektně i efektivně skládá do praktického šestiúhelníkového pouzdra. Jeho díly jsou kombinací zinku, oceli a plastu. Nepůjde o nejbezpečnější cyklo zámek na světě, ale ve své cenové kategorii určitě obstojí a ještě dobře vypadá.

Cena: 475 Kč

Newboler 1000lm svítilna

Praktický pomocník se světelným tokem až 1000 lumenů za použití tří různých úrovní. Má ochranu IPX5 a prodává se s bateriemi o kapacitě 2400 či 5200 mAh. Ta silnější je ve variantě bez dodatečného příslušenství k dostání i ze španělského skladu. Bonusem je, že může sloužit jako powerbanka.

Cena: od 280 Kč

Rhinowalk brašna na řídítka

Poměrně nenápadná a nevýrazná brašna, která jde připnout nejen na řídítka, ale i do rámu nebo dokonce pomocí popruhu hodit na záda. K dostání v několika barevných a materiálových variantách.

Cena: od 315 Kč

Rockbros válečkový zvonek

U zvonku je samozřejmě nejdůležitější, aby byl dobře slyšet a něco vydržel. K tomu ale může navíc i dobře vypadat, což tento kousek od poměrně známé značky Rockbros splňuje. Můžete vybírat mezi černou a zlatou variantou.

Cena: 290 Kč

Inbike mobilní hustilka s manometrem

Zachránce cyklistů, kteří s sebou na vyjížďku berou nejen svačinu a telefon, ale i lepení. Tato hustilka je opravdu velmi drobná a dá se použít nejen na dofoukání kola. Pokud oželíte okamžité vyčíslení tlaku, můžete sáhnout po variantě bez manometru.

Cena: 240 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Multi-sada cyklo nářadí od 200 Kč
Rockbros cyklo rukavice od 200 Kč
Dichski sada lepení 30 Kč
Mieyco barevný cyklo šátek 83 Kč
Nylonové rukávy od 40 
Bílá cyklo vesta 165 Kč
Zadní světlo 120 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy a zajímá vás nejen výbava na kolo? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Kolik ročně najezdíte kilometrů na kole?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)