5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Populární Bluetooth reproduktory

tipy-z-ciny-312-bluetooth-reproduktory

Vítejte, přinášíme pravidelné tipy na zajímavé zboží z Číny. Dnes opět půjde o jedno ze speciálních vydání, jelikož se budeme věnovat jednomu konkrétnímu segmentu. Příležitost dostanou bezdrátové Bluetooth reproduktory. Těch je ale aktuálně nejen v čínských obchodech velké množství, takže jak si vybrat? Pro složení dnešních tipů (a klidně nám můžete do komentářů i jiné) jsme na to šli jednoduše. Na AliExpressu jsme vyfiltrovaly ty, které mají hodnocení přes 4,5 hvězdičky, velké množství objednávek a nemusíte se u nich trápit s daní či clem.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. Spodní hranice s daňovou úlevou bude od července dokonce zrušena. Mrkněte na náš přehled. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

XDOBO X8

První vybraný reproduktor je nejdražší, největší a také nejvýkonnější. Model X8 od XDOBO se chlubí 60W (RMS) výkonem, přednesem ve frekvencích 100 Hz – 20 kHz, IPX5 odolností a výdrží 8 až 15 hodin podle hlasitosti. Má i zabudovaný mikrofon a dva kusy se umí propojit do sterea. Jeho rozměry jsou 220 x 95 x 72 milimetrů a hmotnost 860 gramů. Objednávat můžete ze Španělska.

Cena: 1270 Kč

Anker Soundcore 2

Značka Anker už patří v “hobby audio” světě mezi ty celkem známé. Model Soundcore 2 nabídne dokonce až 24hodinové přehrávání a mezi jeho lákadla také patří i možnost párování dvou kusů do stereo sestavy. Frekvenční rozsah je 75 Hz – 20 kHz a odolnost spadá do IPX7. Objednávejte z Polska.

Cena: 860 Kč

mifa A10+

Ani značka mifa už nepatří mezi úplně neznámé. Její Bluetooth reproduktor A10+, který je minimálně designově nejzajímavější z dnešního výběru, se chlubí rozsahem 20 Hz – 20 kHz a také až 24hodinovou výdrží. Láká také na zabudovaný mikrofon. Objednávejte z Polska.

Cena: 735 Kč

EWA A106Pro

Opravu malinkatý reproduktor, který se hodí pro situace, kdy vám stačí o něco lepší a hlasitější zvuk než z mobilu. Dokáže přehrávat až osm hodin a frekvenční rozsah je 60 Hz – 23 kHz. Objednávejte z Belgie.

Cena: 330 Kč

VONTAR žárovka s reproduktorem

Šikovná kombinace svítidla a reproduktoru do klasického žárovkového závitu E27. Ani v jednom ohledu neočekávejte velké zázraky, ale pro menší místnosti může jít o zajímavé a také zábavné řešení. Můžete objednávat z Číny.

Cena: 230 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Xiaomi odpuzovač komárů 280 Kč
Ohebná “trojnožka” – stativ 50 Kč
Apexel připínací optická čočka 180 Kč
Hub se šesti USB konektory 225 Kč
Baseus 20W nabíječka 215 
Skládací stojánek na mobil 170 Kč
Baseus držák na mobil / tablet do auta 260 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jak často využijete na cestách reproduktor?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)