5 tipů na zajímavé zboží z Číny: “Chytré” hračky pro děti

tipy-z-ciny-315-chytre-hracky-pro-deti

Jsme tu opět s dalšími tipy na zajímavé zboží z Číny. V dnešním tematickém speciálu jsme se zaměřili opět na jednu úzkou kategorii – hračky pro děti. Vybírali jsme takové, které jsou svým způsobem “chytré” díky spolupráci s mobilem nebo jinak. Jestli jste stále neodměnili potomky za povedené vysvědčení, nebo jim chcete pořídit něco na léto, třeba vás inspirujeme.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká (dokud nedojde k očekávané změně) zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

“Chytré” hračky pro děti

Mini dron XKJ 2021

Tento kousek, který vyjde jen na pár stovek a je ovladatelný smartphonem, jsme už v tipech několikrát měli. V kategorii hraček, které jsou vhodné pro děti, aby ale asi neměl chybět. Samozřejmě doporučujeme používání pod dohledem dospělých a taky pro jistotu nezapomeňte na nová pravidla pro registraci provozovatelů dronů. Za uvedenou cenu je varianta bez kamery, ale klidně si pořiďte vybavenější (nejlépe z evropských skladů).

Cena: od 395 Kč

Miky The Robot od Mould King

“Klasický” hračkový robot od firmy, která se na podobné kousky vyloženě specializuje. Dá se také ovládat telefonem a dokonce i hlasem. Ale i jeho musíte postavit. A to z téměř pěti set kusů. Výhoda je, že se dá objednat mimo jiné i přímo z ČR.

Cena: 635 Kč

Skládací autíčko Cada

Sporťák, který je nutné nejprve pečlivě postavit, než mu můžete začít udávat instrukce skrze mobil. A to buď z 289, nebo 325 kousků. Aplikace umí autíčko ovládat nejen okamžitě skrze ovládání, ale také pomocí za sebou poskládaných segmentů nebo kreslení po displeji. Objednávat můžete z Polska.

Cena: 460 Kč

Xiaomi Giiker i3s chytrá Rubikova kostka

Ikonický a možná nejlepší hlavolam na světě v nové chytré podobě. Xiaomi skrze značku Giiker napojilo Rubikovu kostku na aplikaci, což umožňuje velkou spoustu nové zábavy nebo i výuky.

Cena: 690 Kč

15″ elektronická kreslicí tabulka

Vypadá jako běžná tabulka na fixy či křídy, ale díky LCD displeji a schopnosti mazat nakreslené čáry stisknutím jednoho tlačítka je o poznání chytřejší. Kromě monochromatického kreslení je k dispozici i trojbarevné. Podle modelu, který si vyberete.

Cena: od 330 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Selfie tyč s osvětlením 233 Kč
Chytrá zásuvka 164 Kč
UGREEN receiver / transmitter 250 Kč
Náhlavní držák na kameru 55 Kč
Bluetooth headset 103 
UGREEN 3m USB-C kabel 110 Kč
UGREEN USB-V OTG kabel 70 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jakou hračku jste jako malí nejvíc zbožňovali?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)