5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Nabíjení mobilu na cestách

tipy-z-ciny-316-zbozi-z-ciny-cestovni-nabijeni

Vítáme vás u další nadílky, která přináší tipy na zajímavé zboží z Číny. I tentokrát budeme tematičtí a všech pět hlavních produktů bude svázáno jedním tématem. Tím je dnes cestovní nabíjení mobilů a další elektroniky. Ať už v autě, na motorce, při výšlapu nebo pod stanem.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká (dokud nedojde k očekávané změně) zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a ty dražší z EU skladů.

Dokio skládací solární 80W panel

Přenosný dvoudílný panel, který díky své velikosti zvládne napájet třeba i notebook. A pochopitelně má i USB výstupy pro nabíjení telefonu a další elektroniky. Hodí se hlavně ke stanu a na převoz autem. Můžete objednávat ze Španělska bez poštovného navíc.

Cena: 2 125 Kč

Alasuo X1 držák s nabíječkou do auta

Dostatečně výkonný a navíc zajímavě vypadající držák mobilu do auta, který nabízí 15W nabíjení s Qi standardem. Otevírání “svorek” je automatické a pojme mobily s úhlopříčkami od 4,7 až do 6,5 palce.

Cena: 488 Kč

Baseus 20W 20000mAh powerbanka

Záložní zdroj energie známé čínské značky, která se na nabíjení a držáky již několik let specializuje. Jednou z výhod této powerbanky je, že má možnost vstupu přes USB-C i starší microUSB. První konektor je přitom možné využít i pro výstup, společně s dalšími dvěma klasickými USB konektory. Objednávejte ze Španělska.

Cena: 550 Kč

Deelife motocyklový držák s nabíječkou

Pro řidiče automobilů jsme už tip ukázali, v minulých dílech se objevily také některé pro cyklisty. Tady je nyní držák s nabíječkou pro jezdce na motorkách. Už poměrně známá značka Deelife nabízí například tento kousek s QuickCharge 3.0 a Qi standardy či IPX6 ochranou (u některých variant). Nejvýhodnější nákup je z Polska.

Cena: od 400 Kč

DCAE skládací Qi trojnabíječka

Praktický pomocník, který je po rozložení schopný bezdrátově nabíjet nejen mobil, ale také třeba hodinky a pouzdro se sluchátky. V případě mobilu jde i o šikovný stojánek. Po složení se dá zařízení snadno hodit třeba do batohu.

Cena: 395 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Vention HDMI 4K Switcher 270 Kč
Tripod s dálkovým ovládáním 290 Kč
Selfie tyč s tlačítkovým ovládáním 235 Kč
Sada klopového mikrofonu 103 Kč
Zástuva s dálkovým ovládáním 252 
UGREEN Bluetooth Aux Adapter 195 Kč
Strojek na vlasy Enchen 290 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Která vychytávka vám ve výbavě chybí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)