5 tipů na zajímavé zboží z Číny #282: Předvánoční inspirace 2020 #2

tipy-z-ciny-282-miniprojektor-byintek-p7

Začala druhá půlka listopadu a shánění vánočních dárků už je pro mnohé v plném proudu. Pokud máte v úmyslu potěšit něčím, co se dá objednat z čínských obchodů, stále máte čas. V tento moment už je celkem riskantní objednávat přímo z Číny, proto budou nadcházející tipy až do Vánoc zaměřené na zboží, které se nachází v evropských skladech. A má tedy šanci přijít ještě před zazvoněním u stromečku. Dnes je hlavním tipem mobilní miniprojektor P7 od firmy BYINTEK. Podíváme se ale i na dětskou chůvičku, multifunkční powerbanku, grafický tablet nebo robustní držák na telefon.

Přenosný miniprojektor BYINTEK P7

Pokud řešíte problém s nedostatkem místa, často potřebujete promítat na cestách nebo se vám prostě jen nechce pořizovat televize, možná byste uvítali (nebo někdo z vašich blízkých, když se bavíme o dárcích) šikovný malý projektor. Takový, který můžete v podstatě hodit i do kapsy a přitom zaručuje kvalitní promítání. BYINTEK P7 má v sobě Android TV 8.1, disponuje WiFi i Bluetooth konektivitou a na jedno nabití vydrž dvě až tři hodiny. Z obrazových vlastností se chlubí Full HD rozlišením a model dostupný ve Španělsku nabídne 16GB úložiště.

Cena: 4 900 Kč

Dětská videochůvička Dahua Imou Ranger 2

Jestli někdo z vašich známých nebo v rodině shání multimediální dětskou chůvičku, určitě se podívejte na tuto. Má decentní design, Full HD rozlišení, možnost obousměrné zvuková komunikace a dokonce detekci pohybu nebo sirénu. Takže může posloužit i jako bezpečnostní kamera. Dostupná je ve třech hezkých barvách.

Cena: 1 040 Kč

Multifunkční powerbanka BlitzWolf BW-P13

Zdroj energie od poměrně známé značky BlitzWolf vybavený kapacitou 10 000 mAh disponuje dvěma klasickými USB konektory, jedním USB-C konektorem a také bezdrátovým nabíjením. Ve všech případech přitom poskytuje výkon 18 W. Stav nabití umí zobrazovat na displeji.

Cena: 825 Kč

Grafický tablet GAOMON S620

Pomocník pro kreativce, který spolupracuje s pasivním perem se dvěma tlačítky a umí přitom rozpoznat 8192 úrovní tlaku. Je kompatibilní s libovolnými grafickými aplikacemi pro Android a k mobilu jej snadno připojíte kabelem. Přímo na tabletu jsou čtyři programovatelná tlačítka.

Cena: 752 Kč

Kovový nastavitelný držák telefonu

Jestli někdy potřebujete přichytit mobil v dost komplikované pozici třeba při vaření nebo ležení v posteli, určitě už jste přemýšleli o nějakém držáku. Buď můžete sáhnout po nějakém flexibilním plastovém, nebo po pevném kovovém s pořádnými klouby a rameny. Třeba jako je tento. Šířka telefonu může být až 10 cm.

Cena: 437 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
vivo iQOO Z1 5G 6/128 GB Čína 7 300 Kč
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB Čína 5 950 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 6 150 Kč
Lenovo K10 Note (Z6 Lite) 6/128 GB Španělsko 3 650 Kč
Realme 6 Pro 8/128 GB Španělsko 6 450 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 850 Kč
Xiaomi REdmi Note 9S 4/64 B Čína 4 800 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na předchozí doporučení z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Tak co? Inspirovali jsme vás něčím?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)