5 tipů na zajímavé zboží z Číny #278: Extravagantní hodinky 5x jinak

tipy-z-ciny-278-tipy-na-extravagantni-hodinky

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes netradičně opustíme vody chytré elektroniky a podíváme se na segment, který hýří originalitou, výstředností a neokoukaným designem. S něčím takovým se samozřejmě můžete potkat i u mobilů nebo třeba aut, ale my teď máme na mysli tipy na extravagantní hodinky. V čínských obchodech jich najdete opravdu spousty. Náš dnešní výběr berte jako inspiraci, třeba i k proklikání mezi dalšími nabídkami konkrétních výrobců. Ještě zbývá čas na to, abyste případně stihli některé objednat pod stromeček.

Výběr a cena tipů

Z čínských obchodů vybíráme zajímavosti primárně podle toho, jak originální nám přijdou a zda by mohly mít užitek pro naše čtenáře. Snažíme se současně držet v rozumných cenových hladinách. Částky jsou u všech položek uvedeny včetně poštovného do České republiky. Pokud je to možné, přidáváme odkazy na zboží dostupné z evropských skladů.

Samonatahovací steampunk

První model hodinek je vizuálně zajímavý tím, že vypadá, jako by mu někdo vybral z těla polovinu součástek. Jde ovšem o důmyslný design, který za pomoci základních prvků dokáže spolehlivě pohánět klasické ručičky. Hodinky jsou samonatahovací. K dispozici je více modelů a zpracování. Uvádíme cenu nejdražší varianty.

Cena: 1 270 Kč

Nibosi liťáky na zápěstí

Zkuste si představit všemožné luxusní modely litých kol na auta a teď si je ve zmenšené podobě převeďte do velikosti hodinek. Přesně to nabízejí tyto kousky od firmy Nibosi. Výběr je opravdu obrovský a vybrat by si mohl každý fanoušek či fanynka aut. Opět uvádíme cenu za nejdražší variantu.

Cena: 1 170 Kč

Průhledný kruh od Forsining

Stejně jako u prvního tipu to i tady vypadá, jako by hodinkám někdo vybrakoval půlku střev. Tentokrát jde ale o kruhový tvar a celkově o nerezové tělo včetně řemínku. Za těmito hodinkami stojí firma Forsining, jejíž další modely určitě doporučujeme projít.

Cena: 800 Kč

Dřevěný nádech lesa s kompasem

Tyto hodinky jsou skutečně vyrobeny za dřeva, na což výrobce upozorňuje i kvůli zacházení s nimi. Čas je u nich určován dvěma rotačními ciferníky, pod (nebo spíš nad?) kterými se nachází ještě i bublina s kompasem. Jednou za den se musejí hodinky natáhnout.

Cena: 590 Kč

Eutour s kuličkami namísto ručiček

Toto je náš favorit. Minimalistický design využívá dvě kružnice, ve kterých jsou umístěny dvě kuličky reprezentující ručičky. Jejich pohyb zajišťuje otáčivý mechanismus s magnety. Hodně efektní je, že se kuličky při pohybu ruky volně pohybují. Ve správné pozici se zachytí, jakmile jsou hodinky v klidu.

Cena: 830 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
vivo iQOO Z1 5G 6/128 GB Čína 7 500 Kč
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB Čína 6 100 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 6 500 Kč
Lenovo K10 Note (Z6 Lite) 6/128 GB Španělsko 4 200 Kč
Realme 6 Pro 8/128 GB Španělsko 6 800 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 950 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 750 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy na extravagantní hodinky? Nebo ne? Každopádně můžete mrknout i na předchozí doporučení z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Který model se vám zamlouvá nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)