Andy Rubin: Motorola si jde stále svou cestou

A- A A+
Komentáře: 5

Na probíhající akci MWC v Barceloně přišel Andy Rubin se zajímavým prohlášením. Na otázku o nákupu mobilní divize Motoroly Googlem odpověděl, že tým, který stojí za vývojem systému Android, je od mobilní divize Motoroly oddělen. Dodal, že za vývojem mobilních telefonů Motorola stojí stále stejný tým a bude ve stejné práci pokračovat. Co tedy znamenala volba nového výkonného ředitele mobilní divize?

Tímto prohlášením trochu podtrhuje nohy předpokladům, že po nákupu Motoroly Mobile chystá Google vyrábět svá vlastní zařízení. Nakoupil Google Motorolu jen kvůli velkému množství patentů? Je-li tomu tak, mohla by zakázku na výrobu dalšího modelu Nexus získat jiná firma (např. LG).

Další variantou, a nejspíš tou nejpravděpodobnější, je, že Andy Rubin chtěl svým výrokem uklidnit ostatní výrobce mobilních přístrojů, kteří dostali strach, že by mohl Google pomalu ale jistě budovat svou vlastní platformu – dodávat svá zařízení i systém. Tím by mohl odříznout ostatní výrobce, kterým by neposkytl systém Android (který je nyní open source).

Jak si myslíte, že to celé dopadne?

zdroj: tgdaily.com1.androidauthority.com

 

Komentáře: 5

Komentáře

  1. Jay 29.2.2012 10:22
  2. Error 29.2.2012 11:12
  3. Martin Nuc 29.2.2012 11:49
  4. chlumik 29.2.2012 23:19
  5. anonymous 2.3.2012 01:17
RSS (komentáře k článku)

Přidat komentář

Pokud se váš komentář nezobrazí, kontaktujte nás prosím na info@svetandroida.cz (může za to filtr proti spamu).
Aplikace Hry Ostatní Tablety Telefony
slovnik_ico
tomtom_ico
74 hlavni
android aplikace 1
Xiaomi Yi - obsah balení
android hry hlavni