Záhadný Samsung SM-G906S v benchmarku. Je to Galaxy F, či prémiová verze Galaxy S5?

galaxy_f_ico

Již nějaký ten pátek kolují zvěsti o tom, že Samsung připravuje prémiovou verzi své vlajkové lodi Galaxy S5, či dokonce novou modelovou řadu Galaxy F. Ve výsledcích benchmarku GFXBench se objevil telefon s označením SM-G906S s QHD obrazovkou (tedy rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů) o velikosti 5,2″. Displej těchto parametrů je přitom často předpokládán právě u modelů Galaxy S5 “Prime” či Galaxy F.

Záhadný Samsung SM-G906S v benchmarku Záhadný Samsung SM-G906S v benchmarku

Srdcem má být čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon 805 (APQ8084 s grafikou Adreno 420), kterému budou sekundovat 3 GB operační paměti a 32 GB interního úložiště. Operačním systémem je Android 4.4.2 KitKat a počítá se také s 15Mpx fotoaparátem s rozlišením 5312 x 2988 obrazových bodů a přední kamerou s rozlišením 2 Mpx.

Fakt, že testovaný kousek nějakým způsobem souvisí se současným “top modelem” naznačuje číslo – označení Galaxy S5 začíná SM-G900. Navzdory tomu, že Samsung se snaží udržet vše v tajnosti a neustále popírá veškeré informace ohledně prémiové verze z Galaxy S5, nebo podobného telefonu, jsme stále přesvědčeni o opaku – totiž že zařízení je již ve fázi testování a nepotrvá dlouho, než bude představeno. Na druhou stranu před uvedením Galaxy S5 “prosákly” výsledky testů tohoto modelu s QHD displejem, nicméně model, který byl nakonec představen, má rozlišení 1080p.

Záhadný Samsung SM-G906S v benchmarku Záhadný Samsung SM-G906S v benchmarku

Co na to říkají naši čtenáři? Objevila se ve výsledcích benchmarku prémiová verze Galaxy S5?

Zdroje: Galaxy Droid, Droid Life, Android and Me, Android Central, GFXBench, Phandroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)