Vydání Androidu 4.3 pro Samsung Galaxy Note II je na spadnutí

Android-4-3-Galaxy-Note-II

Samsung Galaxy Note II se zařadil mezi jedny z nejoblíbenějších smartphonů v historii, protože nabídl to, co v té době nikdo jiný – obrovský displej, brutální výkon a hlavně pak citlivý stylus,  který nabízel možná jen starší Note. Není proto divu, že dnes tento smartphone vlastní obrovské množství uživatelů a ti dychtí po nejnovější verzi Androidu. Zatím se tedy budou muset spokojit s verzí 4.3, která ale klepe na dveře. To hlásají nové zprávy z Indie, kde údajně pracovníci servisního střediska Samsungu již tuto verzi obdrželi.

note-ii-4.3-svc

Ta pochází z 31. října a nese označení N7100XXUEMJ9. Mohlo by se tedy jednat již o finální verzi, která by mohla formou OTA dorazit velmi brzy. Kromě podvozku v podobě Androidu 4.3 bude k dispozici několik vylepšení včetně nových funkcí spojených se stylusem S-Pen. Více informací o změnách sepsal Karel Kilián pro přístroj Galaxy S3, který již aktualizaci na Android 4.3 postupně dostává.

zdroj: phonearena.com

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a vyhrajte jedno z nich! O čem je řeč? Android Roku 2013!

logo_tmava_cs_CZ

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)