Video: Motorola CLIQ s prostředím MOTOBLUR

motorola-lenovo-logo

Před několika “okamžiky” se objevilo nové promo video z dílny Motoroly, ve kterém je zachycen novinkový telefon s názvem CLIQ. Ve videu se prezentuje také zcela nové uživatelské prostředí běžící nad platformou Android a vyvinuté přímo touto americkou společností.

Uživatelské rozhraní, které si dává za cíl zejména konektivitu s nejrůznějšími sociálními sítěmi (Facebook, Twitter, MySpace, …), se jmenuje MOTOBLUR a ve videu je krásně vidět, o co bude základ Androidu obohacen. Půjde o rychlé sdílení statusů, fotografií a dalších věcí pro “každodenní fungování“. Vše bude dostupné přímo na domovské stránce, kombinace vyjíždějící QWERTY klávesnice a tohoto nového UI je jistým krokem kupředu, tedy ke zrychlení komunikace s přáteli přes sítě, které používáte nejraději.

Zároveň s uvedením videa byla  jiným zdrojem také zveřejněna neoficiální informace, která se týká data uvedení telefonu CLIQ na americký trh. To by mělo být naplánováno na 11. listopadu, a jelikož T-Mobile US přijímá předobjednávky již od 19. října, neoficiání datum nemusí být zase tak daleko od pravdy. A jako zajímavost pro fanoušky konkurenční platformy, v listopadovém datu by se vedle Motoroly CLIQ  mělo do prodeje dostat i nové BlackBerry, konkrétně model 9700.

httpv://www.youtube.com/watch?v=tzVhTzZrKrY

Zdroj: Phandroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)