Velikonoční akce Vodafonu a Velikonoční ošatka

osatka

Ne, nejedná se o překlep, Vodafone skutečně dnes odstartoval reklamní kampaň s názvem “Veselé Velikonoce” (nabízí se tak otázka, zda bude něco nabízet i na Vánoce, anebo na ně už rezignoval ;)). V rámci kampaně totiž Vodafone představuje dárky a nabídky, díky kterým prý budeme o krok napřed v čase. Pojďme se tedy společně podívat, co Vodafone přichystal.

Celá nabídka je dostupná na webu www.vodafone.cz/velikonoce (z mobilu na m.vodafone.cz/velikonoce) a její součástí je i bezplatná mobilní aplikace Velikonoční ošatka (dostupná pro Android, iOS a Symbian). Ta ve formě známého adventního kalendáře s čokoládami na každý den nabízí nový dárek. Dárky jsou připraveny na 3 měsíce (listopad, prosinec, leden), každý den čeká na rozbití jedno vajíčko, ve kterém se dárek ukrývá.


 

Zákazníci Vodafone dostanou zdarma různé placené aplikace, hry a mobilní obsah, všichni uživatelé bez ohledu na operátora pak mohou soutěžit o hodnotné ceny nebo využít slevy v obchodech.

hi 256 0 7029357832cdb03debf5c23d8ad27f47e86cb8c1
Velikonoční Ošatka
Vodafone Czech Republic a.s.
Verze 1.0.0 (1. 11. 2011)
Velikost 5,3 MB
2.1+


Zdarma

Mezi dalšími představenými výhodami pro zákazníky Vodafone jmenujme:

  • Stávající zákazníci s měsíčními datovými tarify budou mít až do konce ledna 2012 zdvojnásoben datový limit FUP
  • Internet v mobilu na den bude každý pátek, sobotu a neděli zdarma (navíc FUP 20 MB místo standardních 5 MB), platí od 4.11. do konce ledna 2012
  • Představeny byly i nové tarify, mezi nimi je nejzajímavější Neomezený tarif za 1490 Kč, který obsahuje neomezené volání a SMS v rámci ČR a k tomu Internet v Mobilu naplno (tarif je možné aktivovat do 31. 12. 2011, po aktivaci už platí stále)

Zaujala vás nabídka Vodafone, nebo jste zákazníkem konkurence, ale stejně budete otvírat vajíčka z ošatky? :)

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (56)