TOPlist

A šup s ním ze schodů! Ulefone se chlubí crashtestem mobilu Armor 21

Ulefone Armor 21 crashtest video

Jak už jsme dnes zmiňovali u testu odolnosti nového Motorola Razr Plus, dívat se na záměrné fyzické trápení chytrých telefonů je zajímavá podívaná. Zatímco ale u ohebného véčka, které má sotva krytí IP52, nelze očekávat extra výkony, mobily z kategorie „rugged“ neboli odolné jsou jiný kalibr. Společnost Ulefone se před pár hodinami na YouTube pochlubila crashtestem svého drsňáka Armor 21. Ačkoli jde o reklamní video výrobce, je to poutavá podívaná.

Je příjemnou změnou, že takový propagační crashtest opustil laboratoře a standardizované podmínky a proběhl pěkně venku v ulicích. Na chodníku, dětském hřišti, v kašně a hlavně na schodech. Nový Ulefone Armor 21 si zaplaval, projel na skluzavce do písku, posloužil jako miniaturní překážka pro bikery a taky si pěkně zaskákal na betonovém schodišti či na eskalátoru. Dokonce se projel i po zábradlí a narazil na pár ostrých hran. Jak se dalo čekat, vše přečkal bez úhony. Žádné klamavé prostřihy vidět nejsou, takže dobrá práce.

Ulefone Armor 21 Destruction Test | Ulefone Test

Ulefone Armor 21 Destruction Test | Ulefone Test

Ulefone Armor by měl podobné zacházení skutečně vydržet. Mezi jeho specifikace patří krytí IP68/IP69K proti prachu či armádní standard odolnosti MIL-STD-810H. K tomu se rozhodně nemusí stydět ani za klasické parametry.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co nejdrsnějšího přežil váš mobil?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)