TOPlist

Nový odolný mobil Ulefone Armor 21 má zajímavé zadní osvětlení

Ulefone Armor 21 odolný telefon mobil LED osvětlení reproduktor cena specifikace

Společnost Ulefone posílá na trh nový model odolného telefonu Armor 21. Tentokrát není mobil pouze připravený na drsné zacházení, ale současně má i velmi zajímavý zadní kruhový LED panel s osvětlením pro různé využití. Rozblikat či rozsvítit se může při přehrávání hudby, doručeném upozornění z aplikací, příchozím hovoru nebo nabíjení. I v ostatních specifikacích umí odolný telefon Ulefone Armor 21 zaujmout.

„Zmíněné čtyři režimy umožňují uživatelům zvolit světelnou odezvu a mají celkem 10 druhů světelných efektů na výběr. Dá se měnit doba a podle vlastních potřeb je nastavitelný také jas. Uživatelé si mohou vybrat i oblíbené aplikace pro práci s Infinite Halo,“ uvádí výrobce nový prvek, který spoléhá na osmnáct RGB LEDek. Uprostřed tohoto světelného kruhu se pak nachází hlasitý 122dB reproduktor s průměrem 36 milimetrů. Ten ale není na zádech telefonů Ulefone úplnou novinkou.

Ulefone Armor 21 odolný telefon mobil LED osvětlení reproduktor cena specifikace Infinite Halo

Mezi ostatní základní specifikace patří 6,58″ FHD+ displej se 120Hz frekvencí, baterie s kapacitou 9 600 mAh a 33W nabíjením, čipset MediaTek Helio G99, paměťová kombinace 8/256 GB, foťáky ve složení 64MPx hlavní, 24MPx noční a 16MPx přední, krytí IP68/IP69K a standard MIL-STD-810H.

Ulefone Armor 21 – Enjoy Halo Moment. Explore Limitless Possibilities.

Ulefone Armor 21 - Enjoy Halo Moment. Explore Limitless Possibilities.

V telefonu běží Android 13 a má i NFC a podporuje například Google Pay / Peněženku. Připojit se k němu dá třeba i endoskop. Naopak nenabídne například 5G připojení. Oficiální prodej bude probíhat mimo jiné i na AliExpressu. Nejrychlejší zájemci mohou Ulefone Armor 21 ulovit za vcelku směšných 100 dolarů, tedy asi 2 200 Kč. Pak cena poskočí na zatím neznámou hodnotu.

Ulefone Armor 21 odolný telefon mobil LED osvětlení reproduktor cena specifikace krytí

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s telefony Ulefone?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)