T-Mobile Pulse překvapí prostředím Canvas

t-mobile nahledovy

V září na veletrhu IFA v Berlíně překvapila společnost Huawei svým telefonem U8220, později jako T-Mobile Pulse. Telefon bývá často označován za konkurenta iPhonu, může za to především jeho méně “geekovský” design. Podobně jako iPhone je Pulse pochromovaný s lesklým povrchem.

Změn ale doznalo hlavně nové uživatelské prostředí. Výrobce Huawei připravil ve spolupráci s T-Mobilem pro Pulse nové prostředí Canvas. Na přiloženém videu si můžete všimnout, že celé prostředí je zahalené do šedých a černých barev. Nové jsou ikony, přechodové efekty mezi nabídkami, zajímavé je i „vyříznutí“ části velké plochy, které se zobrazí jako jedna z virtuálnéch ploch. Mezi  virtuálními plochami lze pak listovat všemi směry.

T-Mobile Pulse jako první Android telefon nabídne displej s uhlopříčkou 3,5“. Rozlišení ale zůstává stejné jako na všech současných telefonech, tedy 320×480 pixelů. Pulse nabídne 3,5mm audio konektor a 3,2MPx foroaparát. V současné době je k sehnání v Nizozemí a Velké Británii. Do České republiky by se mohl dostat v průbehu čtvrtého kvartálu 2009.

Nové prostředí Canvas se jednomu z fanoušků Androidu podařilo portovat na telefon myTouch 3G (HTC Magic). Podívejte se také na nové prostředí MOTOBLUR od Motoroly, které se podařilo portovat na stejný telefon.

Prostředí Canvas (T-Mobile Pulse) na myTouch 3G

httpv://www.youtube.com/watch?v=t4kJr5mFyCs&NR

Prostředí MOTOBLUR (Motorola CLIQ/DEXT) na myTouch 3G

httpv://www.youtube.com/watch?v=Vj4YD9bKI-g

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)