Zájem o klávesnici SwiftKey vzrostl o 54 %, zaslouženě?

swiftkey_flow_610x343

Zhruba v půlce letošního června se v oblasti alternativních klávesnic pro Android udály velké věci – jedna z nejoblíbenějších klávesnic SwiftKey byla uvolněna zdarma. A vypadá to, že se autorům tento krok začíná vyplácet – měsíční zájem o tuto klávesnici vzrostl o 54 %. Klávesnice SwiftKey vyniká především v povedeném slovníku a predikci, která vám zrychlí a usnadní psaní. Nabídne ale samozřejmě i všechny další šikovné prvky – další znaky pod klávesami, přímý přístup k hlasovému zadávání či rychlé vkládání smajlíků.

swiftkey

Klávesnice sama o sobě je sice zdarma, autoři si ale mohou vydělat například na dalších tématech, která jsou k dispozici skrze in-app nákupy. Jsme přesvědčeni, že klávesnice SwiftKey patří k nejlepším alternativám, které se nacházejí na Google Play, a nárůst uživatelů nás tedy nepřekvapil. Na druhou stranu existuje na Google Play několik alternativ zdarma, které možná SwiftKey dokonce i předčí. Mezi povedenými klávesnicemi můžeme nalézt například Fleksy, SlideIt či Swype. Každý uživatel si musí vybrat klávesnici, která sedne právě jemu. Která je ta vaše?

SwiftKey Keyboard – bring your words to life

SwiftKey Keyboard - bring your words to life

Microsoft SwiftKey Keyboard
Microsoft SwiftKey Keyboard

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)