Stáhněte si klávesnici z Ice Cream Sandwich

ics_klavesnice

Chcete si vyzkoušet klávesnici, která bude součástí Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich? Máte-li ve svém telefonu alespoň Android 2.2, je tu příležitost! Klávesnice byla extrahována z AOSP (nejedná se tedy pouze o skin, ale plnohodnotnou aplikaci) a poté nahrána do Android Marketu.

Zdrojové kódy ICS byly uvolněny minulý týden, takže v dohledné době můžeme předpokládat zveřejnění dalších elementů, které je z nich možné “vykuchat.”

Klávesnici můžete stáhnout z Android Marketu a rovnou nainstalovat. Není potřeba root, ani žádné podobné systémové zásahy. Počítejte ale s tím, že se jedná o betaverzi, která nemusí fungovat na sto procent.

Vlastnosti klávesnice Ice Cream Sandwich Keyboard:

  • podpora multitouch,
  • uživatelský a integrovaný slovník,
  • konfigurovatelné automatické opravy,
  • upravený vzhled a optimalizované rozložení kláves a stylu,
  • převod z řeči na text (jen v některých jazycích),
  • uživatelsky nastavitelná vibrační odezva,
  • dlouhý stisk Enteru vyvolává nabídku smajlíků.

Podporované jazyky: angličtina, arabština, bulharština, čeština, dánština, esperanto, finština, francouzština, gruzínština, hebrejština, holandština, italština, katalánština, latina, lotyština, maďarština, němčina, portugalština, ruština, řečtina, slovenština, slovinština, srbština, španělština, švédština, ukrajinština.

Z reakcí v Android Marketu lze usuzovat, že klávesnice funguje bez problémů na telefonech Motorola, Samsung a LG, zatímco na HTC se mohou projevovat problémy.

hi 256 0 84fcec744aef3b23c6fb2f9ffca0658b048f6585
Ice Cream Sandwich Keyboard
johntanmi
Verze 1.0.4 (21. 11. 2011)
Velikost 3,7 MB
2.2+


Zdarma

Zdroje: Droid Life, Android Market a Android and Me.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek