Menu

Skype pro Android obdrží příjemné překvapení, dotáhne tím Hangouts?

skype pro android
Skype pro Android obdrží příjemné překvapení, dotáhne tím Hangouts?
Ohodnoťte článek

Skype slaví své desáté výročí, což vyústí v zajímavou aktualizaci mobilní verze, která bude dostupná pro uživatele Androidu, iOS a Windows 10 Mobile. Jedná se o skupinové hovory, jenž budou dostupné nejen pro majitele Skype for Business, ale rovněž i nepřispívající uživatele. Aktualizace se skupinovým voláním se začne podle vývojářů šířit v nadcházejících týdnech. Pokud Skype pro Android používáte a nechce se vám příliš čekat, jde zde ještě jedna možnost, jak si čekání zkrátit.

skype pro android

Na oficiálních stránkách Skype se lze registrovat do bety, která uživatelům umožní vyzkoušení skupinových video hovorů dříve, než se dostanou „do světa“. Skype ke svému desátému výročí vydal promo video, které má připomenout, jak užitečný tento prográmek vlastně může být.

Skype pro Android

Zdroj: Gadgets.ndtv.com

Komentáře

LivingLegend

LivingLegend

14.1.2016 16:14

No fuknce uplne knicemu. jak u mobilniho volani tak u internetoveho…

JAZZMAN

JAZZMAN

z aplikace
14.1.2016 17:03

Skype nedožene nikdy nikoho :-)

Lexon

Lexon

z aplikace
14.1.2016 18:39

Také tuto funkci zřejmě nikdy nepoužiju. Kdyby raději zapracovali na tom, aby se třeba konverzace ze skupiny natáhla okamžitě po spuštění appky a ne až třeba s několika hodinovým spožděním. Až budou fungovat stávající (staré) funkce, tak ať až potom přidávají funkce nové.

RSS (komentáře k článku)