Menu

Skype pro Android vám nyní umožní otevírat Office dokumenty

skype-android
Skype pro Android vám nyní umožní otevírat Office dokumenty
Ohodnoťte článek

Skype pro Android se v poslední době začíná čím dál více rozjíždět. Před nedávném to bylo ohlášení skupinových video hovorů a dnes se tato velmi populární multiplatformní aplikace pro volání dočkala dalších inovací. Tou první je možnost otevírání známých MS Office dokumentů (formátů). Buďto z klasické či skupinové konverzace stačí ťuknout na přijatý soubor určený pro Word, Powerpoint či Excel, čímž se soubor spustí přes příslušnou Android aplikaci podporující soubory MS Office. Jak jistě dobře víte, těchto aplikací je v obchodě Google Play obrovská spousta (namátkově například oficiální aplikace Word od Microsoftu).

Skype pro Android přináší nové funkce

skype pro android word

Druhou novinkou je možnost naplánovat hovor s některým z vašich kontaktů. Tato akce se synchronizuje s vaším Outlook e-mailem/kalendářem. Obě nové funkce jsou přítomny v nejnovější verzi aplikace Skype, která je již ke stažení v obchodě Google Play.

Zdroj: AndroidCentral.com.

Komentáře

p4trik4126

p4trik4126

z aplikace
20.1.2016 21:28

super =)

Lukyczk

Lukyczk

z aplikace
20.1.2016 22:11

Taky to úplně nechápu, prostě místo toho, abych to hledal ve stažených souborech, můžu to otevřít rovnou ?

damianus

damianus

21.1.2016 9:09

Pokud opomenu pomalý start app na highend zařízení a chaotické synchronizace, tak by mě zajímá zda Vám z applikace jak v mobilu tak na pc zmizela ta hnusná reklama?

RSS (komentáře k článku)