TOPlist

Samsung neuhlídal reklamu na Galaxy S10: Diváci s předstihem viděli nový design i funkce

samsung neuhlidal reklamu na galaxy s10 unik informace

Samsung si chce pravděpodobně převzít od Googlu korunu pro nejhůře utajované zařízení. Po včerejším úniku prvního pohledu na Galaxy S10, se nyní dostalo i na televizní reklamu, která se divákům v norské televizi přehrávala. V reklamě jde vidět kompletní design telefonu a hlavní funkce, se kterými se bude korejská společnost již zítra prezentovat při oficiálním oznámení.

Reklamu na Galaxy S10 viděli v Norsku s předstihem dvou dnů

Jak už jsme psali v úvodu. Google je známý svými hardwarovými úniky. Recenze na Pixel 3 vyšly několik týdnů před představením telefonu, u Pixel 3 Lite už to jsou dokonce měsíce, co jsme mohli telefon vidět v plné kráse. Samsung už je na tom z pohledu počtu informací velice podobně.

Samsung Galaxy s10 ad leaked before launch

Samsung Galaxy s10 ad leaked before launch

Nedá se moc očekávat to, že by si Samsung schoval nějaké velké překvapení u Galaxy S10. Známe již design, hlavní nové funkce i parametry. Čeká už se tak hlavně na potvrzení cen a dostupnost. O poslední velké poodhalení se postarala norská televize TV 2, která odvysílala 30 sekundovou reklamu na Samsung Galaxy S10.

Z videa můžeme jasně vidět průstřel v displeji, ultrasonickou čtečku otisků prstů, tři hlavní fotoaparáty na zadní straně a také reverzní bezdrátové nabíjení. Na závěr se ještě objevila informace k bezdrátovým sluchátkům Galaxy Buds. Ta by se měla dávat k předobjednávkám Samsung Galaxy S10.

samsung galaxy s10 recenze telefonu

Samotné představení novinek od Samsungu proběhne zítra 20. února v 20.00 San Francisku. My už jsme přímo na místě, brzy se můžete těšit na velké množství obsahu a také už se pomalu chystá recenze Galaxy S10.

[aps_product_sz id=“534246″]

[aps_product_sz id=“534248″]

Sledujte s námi představení Samsung Galaxy novinek z USA

Na závěr máme několik informací k tomu, co můžete v následujících dnech čekat na webu Svět Androida. Přímo u představení Samsung Galaxy S10 a dalších novinek jako je ohebný telefon Samsung, chytrý náramek Galaxy Fit, hodinky Samsung Galaxy Watch Active anebo bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds, budeme také. Můžete se těšit na velké množství unikátního obsahu, které vám přímo z místa představení přineseme. Více informací můžete najít v našem článku „Sledujte s námi představení Samsung produktů„.

Samsung Galaxy S10 je za rohem – dostali jsme pozvánku

Samsung Galaxy S10 je za rohem - dostali jsme pozvánku

Co pro vás chystáme v USA?

  • První dojmy přímo z akce v San Francisku
  • Velké množství fotografií, a to včetně nahlédnutí do zákulisí
  • Videa se žhavými novinkami, i porovnáním s ostatními modely
  • První testy fotoaparátu a srovnání s konkurencí
  • Testy výkonu atd.

svet androida san francisco

Budete zítra sledovat představení Samsung Galaxy S10?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)