TOPlist

Ohebný telefon od Samsungu na prvním videu: Design vypadá perfektně

ohebny telefon samsung galaxy prvni video

Na serveru YouTube se předstihem objevilo propagační video, které ukazuje, jak může vypadat budoucnost od společnosti Samsung. Normálně by na tom nebylo nic zvláštního, Samsung pravidelně vydává podobná videa. Tohle je však speciální kvůli několika záběrům, kde můžeme vidět ohebný telefon od Samsungu. Ten svou funkčností připomíná to, co Samsung představil na podzim 2018.

Ohebný telefon od Samsungu se objevil na videu. Bude takto vypadat Samsung Galaxy F?

Na videu se objevují různé technologie od těch úplně futuristických jako je dotyková obrazovka ovládaná gesty, až po takové technologie jako ultrazvuk k mobilu anebo ohebný telefon. To nejzajímavější začíná v čase 0:23, kde můžeme vidět ženu, která otevírá ohebný telefon. Úplně stejně se otevírá i ohebný telefon, který Samsung představil na podzim. Má dokonce i stejné dva displeje. Nicméně na podzim byl ohebný telefon ukázán ve speciálním pouzdře, které zakrývalo finální design.

Samsung Foldable Phone Official Video LEAKED!

Samsung Foldable Phone Official Video LEAKED!

Na novém videu si ale můžeme všimnout, že telefon má minimální rámečky a v mnohém připomíná řady Galaxy S anebo Galaxy Note. Několik sekund předtím můžeme na videu vidět i může, který na dálku kreslí tetování na zařízení s minimálními rámečky. Může se jednat o bezrámečkový tablet, ale spekuluje se také nad tím, že jde o budoucí generací ohebného telefonu. V neposlední řadě můžeme na videu sledovat rozšířenou realitu, kde lidé na ulici hrají akční hru a snaží se společné zabít trolla.

Jak se vám líbí ohebný telefon Samsung na videu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)