První videorecenze Google Pixel 3 Lite je na světě: Nový telefon ještě přitom nebyl představen

google pixel 3 lite videorecenze

Google má obrovské problémy udržet v tajnosti hardwarové novinky. Už v minulém roce jsme mohli vidět první recenze Pixelu 3 ještě před samotným představením telefonu. V podobném trendu se pokračuje i v roce 2019. A to u chystaného levnějšího telefonu Google Pixel 3 Lite. Co všechno již tedy o tomto telefonu víme?

Google Pixel 3 Lite má plastová záda, 3,5mm audio konektor a skvělý fotoaparát

Všechny úniky Pixel 3 i Pixel 3 Lite telefonů mají jedno společné. Nabízí je osoba z východní Evropy, i proto všechny tyto úniky vychází na ruských či ukrajinských webech. První video recenzi Pixelu 3 Lite přinesl ukrajinský server Andro News. Díky němu se můžete v plné kvalitě podívat na to, co Google chystá. Jedna z nejzajímavějších novinek je podpora 3,5mm audio konektoru, který byl u Google telefonů zrušen s příchodem Pixelu 2.

Exclusive! Google Pixel 3 Lite in my hands 🔥🔥🔥. First review

Exclusive! Google Pixel 3 Lite in my hands 🔥🔥🔥. First review

Tělo telefonu je plastové, což nemusí být rozhodně na škodu, jak ostatně v minulém roce ukázal telefon Pocophone F1 od Xiaomi. Displej Pixelu 3 Lite má velikost 5,56 palců a FullHD rozlišení s poměrem stran 18:9. O výkon se stará Snapdragon 670, který doplní 32GB paměť a 4 GB paměti RAM. Momentálně není jasné, jestli bude k dispozici i varianta s větším úložištěm. Baterie má kapacitu 2 915 mAh. Telefon již samozřejmě běží na Androidu 9 Pie.

Pokud jde o fotoaparát, tak na zadní straně je 12 MPx snímač, světelnost je F/1,8. Přední selfie kamera má 8 MPx. Ve videu výše můžete vidět několik fotografií. Recenzent fotoaparát ohodnotil velmi dobře a údajně se vyrovná mnohem dražším telefonům. Není se ani čemu divit, protože kvalitu vylepšuje hlavně software Google a nejsou tak potřeba drahé snímače a více fotoaparátů.

Jak se vám líbí Google Pixel 3 Lite?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)