Samsung Gear S2 nabídnou nové barevné provedení

Samsung Gear S2 – náhleďák

Nyní, když byl zahájen prodej chytrých hodinek Gear S2 na Amazonu, začal Samsung pracovat na nových variantách těchto velmi úspěšných hodinek. Měly by nést označení Gear S2 ‘New Edition’ a měly by se brzy po vydání dočkat nového softwaru, který s sebou přinese i nové uživatelské rozhraní, minimálně v aplikacích S Health. Zmíněná softwarová aktualizace by měla být 23,16 MB velká a build nést označení BOL6. Jednou ze změn, které Samsung v changelogu zmiňuje, je pak například zlepšení stability.

Samsung Gear S2 - nové barvy

To vše je sice opravdu hezké, ale podle vyjádření Samsungu se zdá, že majitelé původních dvou variant Gear S2 a Gear S2 Classic mají smůlu. Vše totiž nasvědčuje tomu, že aktualizace bude dostupná pouze pro nově uvedené varianty, které budou obě ve verzi Gear S2 Classic, jedny v pokovení platinou, druhé v pokovení růžovým zlatem. Obě verze poskytnou pokovení ve kvalitě (hmotnosti) 18 K.

Hardwarově jsou nové hodinky naprosto totožné s původními, které nám byly představeny již loni v Berlíně. Jedinou novinkou tak jsou tedy opravdu jen jejich barevné varianty. Dokonce i materiály, ze kterých jsou hodinky vyrobené jsou stále stejné, tedy tělo z nerezové oceli a pásek z kůže.

A kdy se varianty objeví na českém trhu? To prozatím neví ani české zastoupení Samsungu, které jsme oslovili. Dostupnost variant v tuzemsku je prý zatím v jednání.

Zdroj: AH.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)