Samsung GEAR: Chytré hodinky již v září na IFA?

samsung-smartwatch

Chytré telefony, chytré televize, chytré trouby na vaření. Začíná doba, kdy i na první pohled obyčejné začínají být chytřejší než my. Velkým hitem začínají být také chytré hodinky, které se spárují s vaším mobilním telefonem a dokážou toho daleko více než jen zobrazení času. Společnost Sony již představila druhou generaci SmartWatch a připojují se i další konkurenti. Není proto divu, že i Samsung, který v androidích vodách představuje obrovský bitevní křižník, se chce do tohoto segmentu podívat. Před časem vás David Mysliveček informoval, že si Samsung  zaregistroval novou ochrannou známku „GEAR“, pod kterou by se měly skrývat budoucí chytré hodinky. A co hlásají nové spekulace? Že by se chystané hodinky mohly objevit již v 6. září (Septembra) na veletrhu IFA, kde Samsung představí Galaxy Note III. A právě hodinky GEAR by mohly být na této akci také ukázány světu.

samsung-smart-watch

Žádné podrobnosti o tomto konceptu zatím neznáme, ale jsme si celkem jisti, že se postupem času budou objevovat stále nové a nové informace.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)