TOPlist

Potvrzeno! Velký den Samsungu se blíží, známe přesné datum příštího Galaxy Unpacked

samsung galaxy z fold 6 leak galaxy unpacked datum
  • Samsung v příštím měsíci představí řadu nových produktů
  • Těšit se můžeme na chytré hodinky, prsten či skládací telefony
  • Konkrétní datum Galaxy Unpacked potvrzuje známý leaker

Samsung intenzivně pracoval na mnoha vyhlížených zařízeních, která nám oficiálně představí v příštím měsíci. Kromě nové generace skládacích telefonů se podle všeho dočkáme třeba Galaxy Watch Ultra, jež budou cílit na náročnější sportovce a konkurovat vrcholnému modelu od Applu. Nyní máme přesně potvrzené, ve který den se jednotlivé produkty ukážou světu.

V minulosti kolovalo internetem hned několik předpokládaných termínů letní konference Galaxy Unpacked. Zmiňovalo se například datum 24. července, ale dnes už je jasné, že akce ve skutečnosti proběhne o dva týdny dříve. Do kalendáře si zapište datum 10. července.

Samsung Galaxy Unpacked datum

Odpočet, kterým je přesné datum a čas konání prezentace definitivně potvrzeno, zveřejnil na sociální platformě X uznávaný leaker Evan Blass. Příští Galaxy Unpacked proběhne konkrétně 10. 7. 2024 v 15:00 našeho času. Prezentaci bude s nejvyšší pravděpodobností možné sledovat živě prostřednictvím YouTube či dalších služeb. Jednotlivým oznámením se pochopitelně máme v plánu věnovat i my, tudíž můžete očekávat vše důležité ve stravitelné podobě i u nás na webu.

Co se týče konkrétních novinek, počítá se s oznámením skládaček Samsung Galaxy Z Flip6 a Galaxy Z Fold6, které tentokrát zřejmě přinesou pouze vylepšení menšího charakteru. Mnohem zajímavější by mohly být již jednou jmenované Galaxy Watch Ultra či chytrý prsten Galaxy Ring, na jehož uvedení výrobce oficiálně nalákal už začátkem letoška. Nejspíš se dále můžeme těšit na standardní model Galaxy Watch7 nebo sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro.

Na který ze jmenovaných produktů se těšíte nejvíc?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)